O NAS

Szlifiernia Szczęścia to miejsce, gdzie możesz uzyskać  wsparcie, jeśli chcesz zadbać o swój umysł, emocje, zregenerować swoje ciało, po prostu odzyskać równowagę, a dzięki temu wrócić do szczęścia. To inspirująca i pomocna przestrzeń w Twoim rozwoju.

Nasza misja:

Pomagamy realizować konkretne zmiany i osiągać cele, do których dążysz i potrzebujesz spełnić, by żyć promieniującym energią i radością życiem. Życiem harmonijnym, gdzie panuje zdrowy balans pomiędzy pracą i wypoczynkiem. Kiedy Ty jesteś szczęśliwa/y dajesz szczęście innym. Chcemy tworzyć coraz więcej szczęścia na świecie, emanować nim i przez to zarażać nim innych. J Dołącz do nas, by tworzyć szczęśliwy świat! J Zapraszamy!

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi?

Ponieważ zabiegi i zajęcia, które proponujemy pomagają w krótszym czasie niż kiedykolwiek wcześniej było to możliwe, osiągnąć optymalną harmonię, równowagę i wydajność oraz czerpać jak najwięcej radości z życia!

Po co to robimy?

Głęboko wierzymy w to, że każdy człowiek może żyć życiem, którego pragnie, życiem spełnionym i szczęśliwym i to szczęście może dawać innym ludziom. Może wychowywać szczęśliwe dzieci, tworzyć szczęśliwą rodzinę. Wiemy, że często jednak jest tak, że jest coś, co nie pozwala ruszyć z miejsca. Są to jakieś blokady, strach, który hamuje przed zmianą, strach przed popełnianiem błędu, strach przed oceną innych i swoją – a co jak się nie uda? Dlatego nasze działania są kompleksowe i wielokierunkowe. Współpracujemy z różnymi trenerami, coachami i terapeutami, by doprowadzić Twój umysł i ciało do harmonii, pomóc Ci wprowadzić je w optymalne warunki, by żyć pełnym zadowolenia, dobrym życiem, bez względu na wiek! J  Korzystamy z najnowszych badań prowadzonych przez neurobiologów nad najlepszą kombinacją metod potrzebnych do ożywienia witalności ukrytej w każdym z nas. Proponujemy kompleksowe, holistyczne i bardzo indywidualne podejście do każdego.

Uważamy, że każdy zasługuje na to, by być zdrowym i szczęśliwym. Niestety stres, pośpiech i chaos często utrudniają prowadzenie zdrowych praktyk. Dlatego my oferujemy różnorodne zabiegi, które wspomagają duszę, umysł, mózg i ciało, by osiągnąć to, czego potrzebujesz i pragniesz.

Jeśli chcesz się rozwijać z nami, zapraszamy Cię! W naszych usługach znajdziesz miedzy innymi:

 

  • warsztaty rozwojowe,
  • gimnastykę umysłu,
  • indywidualne sesje coachingowe,
  • masaż dotykiem,
  • masaż dźwiękiem,
  • sesje Access Bars,
  • transformujące sesje z wykorzystaniem energii kwantowej
  • metodę Recall Healing
  • kąpiele w dźwiękach mis i gongów tybetańskich.
Przewiń do góry
Zadzwoń