Opinie o Szlifierni

Dorota Pientera

pracownik biurowy

Intuicyjnie czułam, że mam dużo więcej do zaoferowania innym i sobie tylko… ten strach. Wiedziałam, że moje życie może być ciekawsze, radośniejsze i pełniejsze. I wcale nie chodzi o to, że byłam nieszczęśliwa – raczej pogubiona.
Panicznie bałam się zmian, wyjścia poza utarte schematy i braku zrozumienia.
Choć minął rok od naszych spotkań zmiany nadal się dzieją. Proces nie zakończył się wraz z końcem spotkań coachingowych, ale raczej nabrał na sile.
Pierwsze symptomy były widoczne od razu: duża zmiana na korzyść w relacjach z bliskimi, podjęcie nowych wyzwań i ich konsekwentna realizacja czy podjęcie jednej z trudniejszych wtedy decyzji: rezygnacja z pracy, która wysysała ze mnie radość życia i ściągała w otchłań beznadziejności.
Dowiedziałam się, że odwaga oznacza działanie pomimo strachu, że porażki to wcale nie koniec świata ale droga do osiągnięcia celu, że zawsze jeśli coś się kończy, to coś się zaczyna i że wszystkie odpowiedzi na pytania mamy w sobie.
Iza nigdy nie narzucała mi rozwiązań, nie proponowała gotowych recept – po prostu towarzyszyła mi w mojej zmianie. Zadawała często bardzo trudne pytania, na które nigdy wcześniej nie miałam odwagi sobie sama odpowiedzieć, wspierała w chwilach zwątpienia , cieszyła się ze mną z moich małych sukcesów, a nade wszystko wierzyła we mnie od pierwszego spotkania. Wierzyła we mnie tak mocno, że ja sama też w końcu w siebie uwierzyłam.
Mogę dziś powiedzieć z pełną odpowiedzialnością i ogromną przyjemnością, że coaching z Izą otworzył przede mną nowy rozdział w moim życiu.
Dziękuję za tę wspólną podróż.

Ola Szaran

specjalista ds personalnych

Zostałam przyjęta z całym dobrodziejstwem inwentarza, jak to się zwykło mówić. Bez etykietowania, bez naznaczania, bez oceniania. Otwartość Izy i tego miejsca była najpierw zaskakująca, a później oczyszczająca i motywująca. Rozmowa na plaży, dodatkowe ćwiczenia uświadamiające, że to ode mnie zależy co zrobię, że to we mnie jest rozwiązanie... Czekałam ponad miesiąc, aby znaleźć odpowiednie słowa, żeby to opisać, a i tak ich nie znalazłam. Użyję tych nadużywanych: było to MEGA POZYTYWNE doświadczenie, z którego wciąż czerpię siłę, energię i inspirację.
Jeśli ktoś się zastanawia, czy skorzystać z usług Szlifierni, to zdecydowanie polecam. Warto odkryć i poszerzyć swoją samoświadomość, warto zrobić coś dla siebie, warto pozwolić sobie być sobą i czerpać z tego.
Wychodząc z tego spotkania poczułam, że w istocie mam tę moc 🙂 Iza, dziękuję, dziękuję Ci bardzo, ale nie tylko za tę niesamowitą sesję, dziękuję przede wszystkim za szansę i za otworzenie głowy!

Ola Skowronek

menager

Coaching pozwala stanąć obok i dokładnie przypatrzeć się temu co robimy.
Czasami dopiero kiedy pewne rzeczy wypowiem na głos- znajduję dla siebie rozwiązanie,
czasami dobrze zadane pytanie kieruje mnie w stronę, w którą nawet ani razu nie spojrzałam..
Ciekawe jest to, że jak w laboratorium możesz rozłożyć różne sytuacje na czynniki pierwsze, a potem odtworzyć tą samą historię z różnym zakończeniami.
Coaching nauczył mnie kilku ważnych rzeczy- nie masz wpływu na to, co myślą o Tobie inni ludzie,
nie możesz im zabronić ani nakazać myśleć w konkretny sposób, nie jesteś odpowiedzialna za czyny innych- jesteś odpowiedzialna za to, co Ty robisz i mówisz, żeby być szczęśliwa z innymi musisz być szczęśliwa ze sobą!!!
Do sesji coachingowych z Izą wróciłam po dwóch latach od naszego pierwszego spotkania.
Przyszłam z konkretnymi zadaniami, bo wiedziałam, że to się może udać.
Nie myliłam sie 🙂

Anna

Szukałam jej w różnych instytucjach, chodziłam na terapie prowadzone przez psychologów - specjalnych efektów nie widziałam. Zajęcia z Izą okazały się „ strzałem w dziesiątkę” . Iza na spotkaniach stworzyła niesamowitą atmosferę, bardzo pozytywną energię przy której ”chciało mi się chcieć”. Iza emanuje optymizmem, który i mnie zaczął się udzielać. Łatwo nie było, Iza „ wyciągała” ze mnie głęboko  skrywane w mojej świadomości  „tajemnice” i pokazywała różne ścieżki jak sobie z nimi poradzić, zadawała prace domowe, które na pierwszy rzut oka wydawały się kompletnie nie do zrealizowania. Jaka była radość, kiedy to jednak zrobiłam. Iza potrafi motywować do działania. Dzięki tym spotkaniom, a także warsztatom na pewno stałam się silniejszą osobą, bardziej pewną siebie (choć jeszcze dużo pracy przede mną), jestem naładowana pozytywną energią, chce mi się pracować nad sobą. Polecam wszystkim Szlifiernię szczęścia, spotkania coachingowe z Izą, wszelkiego rodzaju warsztaty . Szlifiernia jest miejscem pełnym magii, optymizmu, kreatywności, uczącą ludzi spełniać ich marzenia.

 

Ola

historyk sztuki

Podczas całego procesu coachingowego czułam się bardzo zadbana, oddana w dobre ręce. Szlifiernia jest miejscem, w której atmosferze bardzo dobrze się odnajdywałam. Na sesjach łatwo było mi się wyciszyć i usłyszeć w sobie najważniejsze rzeczy.
Różnica w moim podejściu do życia i samej siebie między pierwszym a ostatnim spotkaniem jest ogromna. Przeżyłam ogromną wewnętrzną przemianę, dzięki której moje życie stało się łatwiejsze i przyjemniejsze. Nauczyłam się brać każde swoje doświadczenie za lekcję i nie słuchać wewnętrznego krytyka.
Od Izy dostałam ogromną dawkę zaangażowania i ciepła poparte rzetelną wiedzą i doświadczeniem w swoim zawodzie. Łatwo było mi otworzyć się przed nią, bo jest osobą niezwykle otwartą.

Ania

Wykonuje swoją pracę z pasją i zaangażowaniem, jest pełna empatii i zrozumienia dla drugiego człowieka. Iza jako doskonały coach nie tylko dba o komfort swoich klientów, prowadząc sesje w magicznym miejscu, tj. w "Szlifierni Szczęścia", ale stale dba też o swój rozwój, pogłębianie kompetencji.Cieszę się, że mogłam pracować z Izą, ponieważ był to ważny punkt w moim rozwoju i dążeniu do celu. Kocham moje życie. Mam coś ważnego do zrobienia, mam swoją misję i tego będę się trzymać. Nie o to chodzi, że problemy zniknęły i świat się zrobił różowy. Będę jeszcze długo popełniać błędy, uczyć się siebie i innych, uczyć życia, ale zrobię to z innego poziomu....
Polecam wszystkim jeszcze zastanawiającym się 🙂

Agnieszka Śmietańska

Wiele warsztatów w Szlifierni wspierało mój rozwój, ale na ogromną uwagę zasługuje 9-miesięczny projekt Akademia Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety. Akademia pomogła mi się otworzyć na świat i ludzi, ale najbardziej na siebie. Wcześniej brałam udział w różnych warsztatach i spotkaniach związanych z rozwojem, jednak wkrótce po ich ukończeniu mój zapał mijał. W tym projekcie było zupełnie inaczej. Pełnemu i ciągłemu zaangażowaniu sprzyjała różnorodność form i wsparcie grupy, która była naprawdę wyjątkowa. Znakomicie prowadzone warsztaty i dobrane do nich wyzwania i medytacje pozwoliły każdej z nas rozwijać się w swoim tempie, a sobotnie spotkania na slow joggingu dodatkowo umożliwiały wymianę doświadczeń. Wspólne wyjazdy to cudownie spędzony czas na działaniu w niesamowitej energii kobiet. Nawet czas epidemii nie powstrzymał naszych działań i spotkania online pozwoliły nam na kontynuację rozpoczętej pracy. Co się zmieniło w moim życiu? Koncentruję się na sobie, na tym co myślę, czuję, mówię i robię. Zaczęłam medytować i ten czas spędzany ze sobą jest dla mnie bardzo ważny, coraz mniej działam na autopilocie, zdrowo i świadomie się odżywiam, oczyściłam swój dom ze zbędnych przedmiotów, a zostawiłam za sobą przeszłość i każde wydarzenie traktuję jako lekcję. Jestem szczęśliwa tu i teraz. Podejmuję działania i realizuję to, na czym mi zależy, a czasami po prostu odpuszczam… Jestem bardzo wdzięczna za ten czas i za to jak bardzo się zmieniłam ja sama, moje życie i życie moich bliskich. Mimo, że ukończyłyśmy już Akademię, nadal się spotykamy, motywujemy i wspieramy, lubimy spędzać razem czas i czerpać od siebie inspirację. Już nigdy nie będę taka jak byłam 💖

Wykonuje swoją pracę z pasją i zaangażowaniem, jest pełna empatii i zrozumienia dla drugiego człowieka. Iza jako doskonały coach nie tylko dba o komfort swoich klientów, prowadząc sesje w magicznym miejscu, tj. w "Szlifierni Szczęścia", ale stale dba też o swój rozwój, pogłębianie kompetencji.Cieszę się, że mogłam pracować z Izą, ponieważ był to ważny punkt w moim rozwoju i dążeniu do celu. Kocham moje życie. Mam coś ważnego do zrobienia, mam swoją misję i tego będę się trzymać. Nie o to chodzi, że problemy zniknęły i świat się zrobił różowy. Będę jeszcze długo popełniać błędy, uczyć się siebie i innych, uczyć życia, ale zrobię to z innego poziomu....
Polecam wszystkim jeszcze zastanawiającym się 🙂

Julita Tomczak

Nie tylko odnalazłam swoją ścieżkę kariery, ale wiem już czym chcę się zajmować zawodowo. Kreatywne myśli, kreatywne działania, pasja tworzenia, to wszystko prowadzi mnie do Sukcesu. Mój plan konsekwentnie realizuję, a na mojej drodze pojawiają się fantastyczne zbiegi okoliczności, wyjątkowi ludzie, nowe możliwości. Wiem, że wszystko co robię ma sens. A mój apetyt na ‘nowe’ ciągle rośnie. Tak samo jak wysoki poziom energii w działaniu i w realizacji wytyczonych celów. Moja myśl przewodnia:
Masz pomysł, przekuj go w czyn, a wszechświat będzie Ci sprzyjał.
Cudowna, wartościowa współpraca z Izą pozostanie ze mną na bardzo długo. Uważam, że musi być początek, żeby mógł też być koniec. Odwaga to pierwsze ogniwo łańcucha sukcesu, a ostatnim zrealizowane pragnienie. Dzięki Iza za wspólnie spędzony czas w podróży, po zakamarkach mojej duszy. Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam indywidualne sesje u Izy..

Przewiń do góry
Zadzwoń