WYNAJEM – ABONAMENT

Jesteś coachem, psychologiem, trenerem, bioenergoterapeutą, masażystą lub wykonujesz inną pracę, do której potrzebujesz przestrzeni i chcesz:
– skorzystać z klimatycznych i wygodnych pomieszczeń w centrum miasta
– mieć dostęp do wi-fi i drukarki
– napić się pysznej kawy lub aromatycznej herbaty
– czuć się jak w domu i jednocześnie mieć dostęp do rozwijającej się i inspirującej społeczności
– móc uczestniczyć w ciekawych wydarzeniach

to Szlifiernia Szczęścia jest idealnym miejscem dla Ciebie! 🙂 

 

Być może, że jesteś na początku swojej drogi i dopiero szukasz miejsca dla siebie, a może robiłeś to dotychczas w domu i chcesz to zmienić, a być może po prostu chcesz zmienić miejsce, w którym pracujesz. To jest właśnie szansa dla Ciebie, bo poza pięknym miejscem w centrum Łodzi masz wsparcie społeczności, którą tworzymy.

Co oferujemy w ramach abonamentu:

  • dostęp do designerskiej przestrzeni przez co najmniej 20 h miesięcznie
  • możliwość korzystania z sali wykładowej i/lub sali do spotkań indywidualnych 
  • dostęp do flipczarta, tablicy suchościeralnej, projektora, drukarki, szybkiego i wydajnego Internetu, kuchni, a tu: ekspres do kawy, czajnik, no i eleganckie filiżanki i kubeczki 🙂 
  • możliwość uczestniczenia (w ramach abonamentu) w spotkaniach: Kobieta w Podróży
  • możliwość udziału w turniejach petanque (bule)
  • neurogry: Dixit, Empatio, Finito
  • możliwość wymiany kontaktów z inspirującymi osobami

 

Dlaczego my?

Wyjątkowe Miejsce

Szlifiernia Szczęścia znajduje się w centrum miasta, a jednocześnie w zacisznym i jednym z najpiękniejszych podwórek w Łodzi – w Pasażu Róży. Już wchodząc w bramę jesteśmy jakby w innym świecie, odcinamy się od  problemów dnia codziennego zachwyceni otaczającym nas pięknem. Praca w takich warunkach daje większe możliwości twórcze, co bardzo mocno przekłada się na efekty sesji coachingowych, psychologicznych i warsztatów, a także masaży.           
Wyjątkowa społeczność

Wierzymy, że firmy, które budują zaangażowaną społeczność, osiągają najlepsze wyniki! Dlatego tworzymy społeczność, która ciągle się rozwija i jest otwarta na różne nowości. Równie dobrze potrafimy rozmawiać na poważne tematy jak i relaksować się przy neurograch. Jeśli chcesz pracować w miłej atmosferze i inspirującym towarzystwie – zapraszamy do Szlifierni Szczęścia.

Cennik abonamentowy:

od 250 zł/m-c 

SALE DO WYNAJĘCIA

Jeśli poszukujesz wyjątkowego i kameralnego miejsca na swoje warsztaty, szkolenie czy spotkanie indywidualne, to zapraszamy do nas. Szlifiernia Szczęścia znajduje się w centrum miasta, w pięknym Pasażu Róży. To wyjątkowe otoczenie, ponieważ cała kamienica wyłożona jest lusterkami w kształcie różyczek, dzięki czemu wchodząc w podwórko, przenosimy się do trochę innego świata.

Dysponujemy dwoma salami oraz kuchnią. Większa sala o powierzchni 20 m kw, mniejsza, z klimatem jak z wysp – małą, piaszczystą plażą i hamakiem, wygodnymi pufami – 12 m kw.
Sale wyposażone są w projektory, flipczarty, ciepłe światło, które posiada sporo możliwości zmian. Przestrzeń w każdym pomieszczeniu jest bardzo łatwa do przearanżowania wg potrzeb.

Istnieje możliwość wynajęcia pojedynczej sali lub całego lokalu, na godziny lub na cały dzień.

Sala Warsztatowa
Od 100 zł do dwóch godzin

Sala warsztatowa wyposażona jest w projektor, flipczart, tablicę suchościeralną, pisaki, krzesła, ewentualnie bardzo wygodne duże poduchy (pufy), ciepłe światło, które posiada sporo możliwości zmian. Przestrzeń jest bardzo łatwa do przearanżowania wg potrzeb.
Zapytaj o szczegóły (tu może być przycisk)

Sala Towarzyska
80 zł do dwóch godzin

Sala ta, to spora kuchnia, z dużym, pięknym, drewnianym stołem. Wyposażona w ekspres do kawy, czajnik, kubki, filiżanki, talerze, różne rodzaje herbat i kaw. Można tu organizować zajęcia przy stole, np. artystyczne – decoupage, antystresowe robótki ręczne, czy też układanie kompozycji kwiatowych.
Zapytaj o szczegóły (tu może być przycisk)

Sala Relaksacyjna
40 zł do dwóch godzin

Sala o powierzchni 12 m kw. Klimat jak z wysp:  piaszczysta plaża i hamak, wygodne pufy oraz szezląg.
To tu można poprowadzić indywidualaną sesję coachingową lub psychologiczną, zażyć relaksującego masażu ciała dotykiem lub dźwiękiem (dysponujemy specjalistycznym łóżkiem).
Również i to wnętrze wyposażone jest w ciepłe światło, które posiada sporo możliwości zmian. I tak jak w każdym naszym pomieszczeniu, przestrzeń jest bardo łatwa do przearanżowania wg potrzeb.
Zapytaj o szczegóły (tu może być przycisk)

Wynajem całego lokalu w weekendy, w godz: 9.00 – 18.00, a w pozostałe dni, po uzgodnieniu, wolnego terminu.  Cena: 300 zł.

Zapytaj o szczegóły

Przewiń do góry
Zadzwoń