Warsztaty

Piątek, 29.12.23., godz. 18.00

Harmonia wdechu i wydechu - warsztat oddechowo-jogowy
Żyjemy w czasach ciągłego pędu, zabiegania, życia w niedoczasie, gdzie nasza uwaga wciąż przekierowywana jest na zewnątrz. A stres tak się rozpanoszył w naszym życiu, że właściwie trudno je sobie bez niego wyobrazić.
Jednak istnieje taka kraina, oaza spokoju, która jest dostępna również dla Ciebie. To Twoja wewnętrzna przestrzeń.
Tak, tak, masz ją w sobie, tylko potrzebujesz ją odkryć i pielęgnować. Pielęgnować jak ogród. Dbać o nią codziennie, a kiedy to tylko możliwe dawać jej więcej uważności i powiększać jej zasięg.
Zapraszam Cię w przepiękną podróż do budowania krainy wewnętrznego spokoju i harmonii. Będziemy to robić powoli, krok po kroku, by przyzwyczaić Twoje ciało do drobnych zmian, zgodnie z jego rytmem.
Zapraszam Cię na warsztat oddechowy, w czasie którego dowiesz się jak ogromną rolę może on spełniać w Twoim życiu.
Wykorzystamy do tego różne techniki oddechowe.
Przekonasz się jak za pomocą oddechu radzić sobie ze stresem.
Poznasz oddech oczyszczający Twój umysł, a także taki, który anuluje niekorzystne myśli.
A jeśli potrzebujesz więcej energii – to tez właśnie oddechem możesz doenergetyzować swoje ciało.
A jeśli jest Ci zbyt gorąco, wiem teraz jest zima, ale czasami jest to potrzebne, to możesz wychłodzić swoje ciało.
Brzmi ciekawie?
Kilka lat temu, gdy to poznałam, byłam mocno zaskoczona. I chcę dzielić się tą wiedzą, bo wiem jak bardzo jest przydatna w życiu.
A po warsztacie oddechowym czeka Cię przepiękna praktyka kundalini jogi.
Kundalini joga jest mocno osadzona w filozofii indyjskiej i opiera się na modelu anatomii energetycznej. Przez tysiące lat nauka Kundalini była ukrywana i uważana za najświętszą z jog.
Dopiero Yogi Bhajan odsłonił ją dla świata zachodniego w 1968 roku, a ja uczyłam się od jego bezpośredniej uczennicy – Sary Lilii Siemaszkiewicz.
Kundalini joga przepięknie otwiera serce na miłość. Miłość do innych, ale też miłość do siebie. Dzięki temu mamy lepszy kontakt z boską cząstką w nas.
Jakie są główne korzyści z praktyki? Otóż joga kundalini praktykowana regularnie daje możliwość poprawienia zdrowia fizycznego, psychicznego oraz emocjonalnego. Ten rodzaj jogi pomaga w leczeniu:
– lęków,
– niepokoju,
– stresu,
– depresji,
– chronicznego bólu,
– bezsenności,
– przewlekłego zmęczenia.
Korzyści te są szczególnie widoczne w porównaniu z innymi rodzajami aktywności fizycznej, bo joga kundalini przyjmuje kompleksowe podejście obejmujące ćwiczenia fizyczne (asany, które ułożone są w kryje), ćwiczenia oddechowe (pranajamy),
metody głębokiego relaksu, śpiewanie mantr, czyli oddziaływanie na ciało poprzez wibrację dźwięku, medytacje dające wyciszenie i uspokojenie oraz zalecenia dietetyczne.
Zapraszam Cię bardzo serdecznie na ten warsztat oddechowo-jogowy, bo będzie to przedsmak tego, co chcę zaproponować Ci od stycznia na regularnych zajęciach raz w tygodniu.
Wybiorę dla Ciebie specjalną sekwencję, która oczyści Twoje ciało i umysł i pozwoli Ci z lekkością wejść w Nowy Rok.
Będziemy pracować z ciałem na głębokim poziomie uważności na odczucia i oddech.
Zapraszam Cię bardzo serdecznie na ten warsztat oddechowo-jogowy.
Gdzie: Mandala Studio Jogi i Rozwoju
Kiedy: 29.12.23., godz.18.00-20.00
Inwestycja: donacja z serca
 
Zapisy: Mandala Studio Jogi i Rozwoju tel 784 940 150
Szlifiernia Szczęścia tel 501 637 332
Dołącz do tego wyjątkowego wydarzenia!
Zapraszamy! ❤
Prowadząca:
IZABELA KOSTKA-SKWARCZYŃSKA –
Certyfikowana nauczycielka jogi kundalini.
Swoją jogową podróż rozpoczęłam w 2007 roku, zakochując się w jodze od pierwszego spotkania. Ponownie zakochałam się, jeszcze głębiej, w 2019 – w kundalini jodze. Od tamtego czasu praktykuję joge codziennie, doświadczając ogromnych transformacji w ciele fizycznym i duchowym. W 2022 roku ukończyłam
kurs nauczycielski w szkole Yoga Alliance.
Kundalini joga jest dla mnie nie tylko formą aktywności fizycznej, ale także sposobem na rozwój duchowy i emocjonalny. To piękna droga rozwoju ciała, energii, świadomości i ducha.
Głęboko wierzę w moc tej praktyki, która pomaga uwolnić ukrytą energię i potencjał każdego człowieka, bo sama tego doświadczyłam w czasie
praktyki, a także uczestniczki moich zajęć. Moja filozofia nauczania opiera się na tworzeniu bezpiecznej i przyjaznej atmosfery, w której uczniowie mogą poczuć swobodnie i zaufać swojemu ciału i intuicji. Staram się dostosowywać poziom i tempo zajęć do indywidualnych potrzeb i możliwości uczestników, zachęcając ich do wyzwań i eksperymentowania. Zawsze dbam o to, aby moje lekcje były ciekawe i urozmaicone, zawierając elementy asan, pranajamy, medytacji i mantr.
Zapraszam serdecznie. ❤

Czwartek, 11.01.24., godz. 18.00

GPS dla Twoich Marzeń - kreuj swoje życie w 2024
Z ogromną radością chciałabym Was zaprosić na niezwykłe wydarzenie – GPS dla Marzeń- kreuj swoje życie w 2024, które odbędzie się w czasie pierwszego Nowiu, czyli 11-go stycznia 2024 roku o 18-tej! 🚀🌈
Co Ciebie czeka na tym wyjątkowym warsztacie:
🌟 Inspirujące historie sukcesu.
Izabela Kostka-Skwarczyńska podzieli się swoimi doświadczeniami i historiami sukcesu, również swoich klientek, inspirując Cię do podążania za własnymi marzeniami.
 
🗺️ Tworzenie Mapy Marzeń.
Najważniejsza część tego spotkania!
W czasie wspólnej wizualizacji, z doświadczoną mentorką przekroczysz granice swoich marzeń, by dotrzeć do tego, czego tak naprawdę pragniesz i za czym tęskni Twoje serce.
Następnie stworzysz swoją indywidualną mapę, która pomoże Ci zdefiniować cele i kroki do ich osiągnięcia.
 
📝 Praktyczne wskazówki i narzędzia.
Dostaniesz praktyczne wskazówki oraz skuteczne narzędzia planowania, które pomogą Ci skoncentrować się na osiąganiu celów.
🤝 Wsparcie i motywacja grupy.
Wartość bezcenna – przebywanie w wyjątkowej społeczności, gotowej wzajemnie wspierać się na drodze do realizacji marzeń.
📅 Data: 11.01.2024.
🕒 Godzina: 18.00
📍 Miejsce: Szlifiernia Szczęścia, Piotrkowska 3, domofon 18
Inwestycja w swoje marzenia: 170 zł
Dlaczego warto wziąć udział?
🌈 Będziesz mieć klarowność swoich celów.
Znajdziesz jasność w tym, czego naprawdę pragniesz i co chcesz osiągnąć.
🚀 Dostaniesz motywację do działania!
Otrzymasz bodziec do podjęcia konkretnych kroków w kierunku swoich marzeń!
🌟 Narzędzia do planowania.
Poznasz skuteczne narzędzia, które pomogą Ci śledzić postępy.
🤝 Otrzymasz wszystkie materiały>
Karton, gazety z kolorowymi zdjęciami, nożyczki, kleje, odpowiednia muzyka i wyjątkowa atmosfera będą czekały na Ciebie! Ty jedynie potrzebujesz przynieść swoje zdjęcie, na którym jesteś radosna, żeby móc wkleić je w centralnym miejscu swojej obłędnie pięknej Mapy Marzeń! 🌟
Zapraszam bardzo serdecznie! ❤
Stwórz swoją Mapę Marzeń i kreuj swoje życie ze szczęściem w 2024 roku!
Niech to będzie Twój czas na zainwestowanie w siebie i w swoje marzenia!
Do zobaczenia na warsztacie, gdzie wspólnie zmapujemy drogę do spełnienia Twoich największych pragnień! 🚀💪
Zapraszam serdecznie. ❤

Sobota - Piątek 28.01.-02.02.24.

Joga Retreat - zimowe otulenie na Teneryfie
Potrzebujesz oddechu od miasta?
Potrzebujesz czasu dla siebie?
Potrzebujesz trochę ciepła i słońca, by odpocząć od zimy?
Zapraszam Cię na wyjątkowy wyjazd kobiecy w ciepłe rejony naszego globu, na Teneryfę!
Podczas tego wyjazdu zajrzysz w głąb siebie i poszukasz harmonii i równowagi w sobie, w swoim ciele. Z łagodnością i uważnością poprowadzę Cię przez tę podróż, bo jestem specjalistką od balansowania i poszukiwania harmonii w swoim życiu. Nieustannie obserwuję jak to jest u mnie, kiedy momenty spokoju i harmonii przeplatają się z tymi bardziej chwiejnymi. Co wtedy robię?
– Tego właśnie nauczę Cię w czasie tego wyjazdu. 🙂
Dodatkowo napełnisz się energią słońca i pięknych miejsc na wyspie, która uważana jest za pozostałość zaginionej Atlantydy. Ukoisz swoje ciało naturą wokół domu, w którym zamieszkamy.
Będzie to czas wypełniony jogą i tą bardziej energetyczną i tą wyciszającą, pracą z emocjami, oczyszczającym oddechem, relaksem, zwiedzaniem wyspy, spacerami, kąpielami, wędrówkami, chwilami z książką, przy dobrej aromatycznej herbacie lub ziołach, rozmowami w uważności i czułości.
Doświadczysz też Kręgu Kobiet, w którym każda z nas, będzie mogła usłyszeć i zobaczyć siebie. Spotkania w Kręgu opierają się na połączeniu, równości, bez oceniania i doradzania. To przestrzeń, w której możesz doświadczyć siebie i przyjrzeć temu, co żywe w Tobie, ale także wspierające i karmiące.
Podczas tego wyjazdu doświadczysz również ceremonii uzdrawiającej mocy tańca intuicyjnego 4 żywiołów. Będziesz przyjmować tą, która z odwagą podąża za swoim wewnętrznym prowadzeniem.
Spotkamy się również z kakao ceremonialnym – Medycyną Serca.
W tę głęboką podróż do przeżywania własnego świata wewnętrznego zaprosi Was Monika Dorota Kruś, która również będzie trzymała dla Was przestrzeń podczas pobytu na Teneryfie, ponieważ tam mieszka.
Podczas ceremonii poczujemy moc płynącą z medycyny ceremonialnego kakao, które otwiera serce.
Zajrzymy w to, co nie-doczute i nie-doprzeżywane, żeby to doczuć i doprzeżywać, a potem za pomocą głosu, ruchu, dotyku, ze świadomością puścić, bo rozpoznane łatwiej puścić.
PODSUMOWUJĄC DOŚWIADCZYSZ:
– zatrzymania
– rozluźnienia
– czucia jakie jest Twoje ciało (joga, taniec)
– świadomego oddechu (pranayama)
– pozytywnej energii
– czasu ze Sobą
– nowej perspektywy
– oryginalnych smaków i rewelacyjnych widoków
– ciepłego klimatu zimą
– praktyk relaksacyjnych
– cennego czasu w gronie kobiet
– całą tą piękną energią otulisz siebie na długi czas.
Oprócz praktyki jogi kundalini dostosowanej do poziomu grupy, pranayamy (praktyki oddechowej), jogi nidry – czyli jogi świadomego śnienia, spotkamy się w kręgach, które mają transformującą moc. Doświadczysz bycia widzianą, usłyszaną
i akceptowaną właśnie taką jaką jesteś.
Bo gdy kobiety zasiadają razem zadziewa się magia…
CO MAMY W PLANIE:
Sobota 27.01.24.
16:00 – Przylot, zakwaterowanie
17:00 – Krąg powitalny
17:30 – Obiadokolacja
18:30 – Joga oczu /lub joga nidra
Niedziela 28.01.24.
07:00 Zdrowy oddech (pranayama), medytacja, kundalini joga
09:00 Śniadanie
10:00 Czas wolny – zwiedzanie wyspy, odkrywanie tajemniczych miejsc i smaków
16:30 Obiadokolacja
18:00 Krąg kobiet
19:00 Joga relaksacyjna/joga nidra
Kolejne dni wyglądają podobnie, oczywiście każdego dnia będzie inna praktyka jogi.
Piątek 02.02.24.
07:00 Zdrowy oddech (pranayama), medytacja, kundalini joga
09:00 Śniadanie
11.00 krąg pożegnalny.
Pożegnanie z wyspą. Pakowanie.
Wylot.
Jest to tylko orientacyjny plan i może on ulec zmianie, bo będziemy działać z czułością i uważnością na siebie.
DLA KOGO?
DLA KAŻDEJ kobiety otwartej na nowe doświadczenie i inne połączenie ze sobą niż dotychczas.
Na wyjazd zapraszam wszystkie kobiety ciekawe nowych odkryć związanych ze swoim ciałem, umysłem i duszą.
Doświadczenie w praktyce jogi nie jest wymagane,
INWESTYCJA w SIEBIE
590€ + 900 zł
Cena zawiera:
– zakwaterowanie w pięknej willi
– śniadania i obiadokolacje
– warsztaty jogi, medytacji, pranayamy
– ćwiczenia relaksacyjne
– kręgi kobiet
– wspólne wycieczki po wyspie
– dojazd z lotniska
+ gwarantowana dobra energia!
Zakup bilet lotniczego we własnym zakresie.
Harmonogram wpłat:
– 500 zł – bezzwrotny zadatek płatny przy zapisie rezerwujący miejsce (chyba, że znajdziesz kogoś na swoje miejsce) – płatny do 29.12.23.
– 400 zł – płatne do 15.01.2024
– Zakup biletu lotniczego we własnym zakresie, jak najszybciej – mogę pomóc. ok 800 zł (CENA MOŻE ULEGAĆ ZMIANIE W ZALEŻNOŚCI OD DATY ZAKUPU BILETU I ZMIANY KURSU EURO)
– 590 Euro – płatne na miejscu.
Zapisy następują przez adres email szlifierniaszczescia@gmail.com oraz wpłatę bezzwrotnego zadatku na kwotę 500 zł, chyba, że rezygnując znajdziesz kogoś na swoje miejsce.
Ze względu na kameralną grupę i formę warsztatów oraz ceremonii liczba miejsc jest ograniczona i obowiązuje kolejność wpłat.
Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się czegoś więcej – napisz lub zadzwoń do mnie:
szlifierniaszczescia@gmail.com
Tel: 501637332
PROWADZĄCA:
IZABELA KOSTKA-SKWARCZYŃSKA – Certyfikowana nauczycielka jogi kundalini.
Swoją jogową podróż rozpoczęłam w 2007 roku, zakochując się w jodze od pierwszego spotkania. Ponownie zakochałam się, jeszcze głębiej, w 2019 – w kundalini jodze.
Tworzę Szlifiernię Szczęścia w magicznym miejscu – w Pasażu Róży w Łodzi, gdzie wspieram kobiety, by mogły żyć szczęśliwym i odważnym życiem, towarzysząc im w zmianie. Uczę je jak budować pewność siebie i zdrowo oraz harmonijnie żyć. Moją misją jest inspirować kobiety, tak, aby żyły pełnią życia. Wspieram je w tworzeniu nowego sposobu myślenia, by mogły osiągnąć to, czego pragną. Pracuję z kobietami indywidualnie i prowadzę warsztaty. Stworzyłam autorski program Akademia Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety i z sukcesem przeprowadziłam trzy edycje. Podczas zajęć szukam razem z kobietami miękkości, lekkości i przestrzeni w ciele i umyśle.
Jestem również certyfikowaną coachką i ukończyłam też psychologię dla coachów. Fascynuje mnie ludzkie ciało i jego nieodkryte wciąż możliwości, dlatego jestem uzdrowicielką Reiki, praktykiem Access Bars i miłośniczką Recall Healing, którego uczyłam się od Gilberta Renaud. Lubię się ruszać, spacerować, chodzić po górach, pływać i SUP-ować. Zachwyca mnie natura, uwielbiam podróże, dobrą kuchnię i gotowanie.
Zapraszam Cię do mojej przestrzeni połączonej z przestrzenią ciszy, śpiewu ptaków, harmonii z naturą, czułej obecności dla siebie i innych, gdzie doświadczasz jeszcze głębiej siebie i innych w sobie. ❤

Sobota, 06.01.24., godz. 08.00

Kundalini joga

Kochane Kobiety, oto kolejny nowy projekt – joga kundalini, którą prowadzę dla Akademia Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety, jednak zapraszam też  bardzo serdecznie Was!

Kundalini joga wykorzystuje asany, pracę z oddechem, medytacje, mantry i mudry. Zestawy praktyk/ćwiczeń, nazywają się kriyami i są to sekwencje oczyszczające ciało i umysł. 

Kundalini jest mocno osadzona w filozofii indyjskiej i opiera się na modelu anatomii energetycznej. Przez tysiące lat nauka Kundalini była ukryta i uważana za najświętszą z jog. Yogi Bhajan odsłonił ją dla świata zachodniego w 1968 roku, a ja uczyłam się od jego bezpośredniej uczennicy – Sary Lilii Siemaszkiewicz.
Zapraszam Was bardzo serdecznie do mojego nowego projektu – Kundalini jogi. Pierwsza lekcja odbyła się już w październiku. 

Na kolejne zapraszam Was w co drugą sobotę. Tym razem  06-go stycznia o godz. 08.00. Będziemy pracować z ciałem na głębokim poziomie uważności na odczucia i oddech.
Na początek będą to bardzo łatwe ćwiczenia, które pozwolą na udrożnienie przepływu energii, dzięki czemu pozbędziemy się zastojów i blokad energetycznych,
Na koniec zrelaksujemy się i zeskanujemy swoje ciała.
Chciałabym, aby to był nowy cykl spotkań w Szlifierni Szczęścia i mam nadzieję, że spodoba się Wam. Mam także nadzieję, że ta propozycja bycia we własnym ciele z dużą uważnością i świadomością, będzie sprzyjała Waszemu rozwojowi, zmianom i zdrowieniu.
Zapraszam bardzo serdecznie!
Ilość miejsc ograniczona, dlatego proszę o wcześniejsze zgłoszenia.
Cena pojedynczego spotkania 40 zł, jeśli wykupisz karnet na cztery wejścia oszczędzasz 20 zł.

Wpłaty można dokonać na konto:
43 1140 2004 0000 3702 7633 6532.
W tytule przelewu proszę podać nazwę warsztatów.

 
Prowadząca:
IZABELA KOSTKA-SKWARCZYŃSKA –
Certyfikowana nauczycielka jogi kundalini.
Swoją jogową podróż rozpoczęłam w 2007 roku, zakochując się w jodze od pierwszego spotkania. Ponownie zakochałam się, jeszcze głębiej, w 2019 – w kundalini jodze. Od tamtego czasu praktykuję joge codziennie, doświadczając ogromnych transformacji w ciele fizycznym i duchowym. W 2022 roku ukończyłam
kurs nauczycielski w szkole Yoga Alliance.
Kundalini joga jest dla mnie nie tylko formą aktywności fizycznej, ale także sposobem na rozwój duchowy i emocjonalny. To piękna droga rozwoju ciała, energii, świadomości i ducha.
Głęboko wierzę w moc tej praktyki, która pomaga uwolnić ukrytą energię i potencjał każdego człowieka, bo sama tego doświadczyłam w czasie
praktyki, a także uczestniczki moich zajęć. Moja filozofia nauczania opiera się na tworzeniu bezpiecznej i przyjaznej atmosfery, w której uczniowie mogą poczuć swobodnie i zaufać swojemu ciału i intuicji. Staram się dostosowywać poziom i tempo zajęć do indywidualnych potrzeb i możliwości uczestników, zachęcając ich do wyzwań i eksperymentowania. Zawsze dbam o to, aby moje lekcje były ciekawe i urozmaicone, zawierając elementy asan, pranajamy, medytacji i mantr.

Zapraszam serdecznie. ❤

Powiedz jak masz na imię i dorzuć swój aktualny email a wyślę Ci super ebooka:

“Jak radzić sobie ze stresem”

Zadzwoń