Warsztaty

Sobota, 10.07.21., godz. 11.00

Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że uwielbiam tworzyć Mapy Marzeń i robię to od kilku lat z zachwycającymi efektami – i moimi i moich klientek oraz klientów! Mapy Marzeń, które powstają w Szlifierni Szczęścia są wyjątkowe! I można by powiedzieć magiczne! Dlaczego tak się dzieje? Bo działamy z niesamowitą energią, łączymy ją z energią Księżyca -nasze Mapy powstaną tym razem w niesamowitym przełomie wiosenno-letnim, który dla nas Słowian, jest szczególnym czasem. Łącząc się z energią księżyca, z jego fazami, dostajemy to co on, czyli wraz z tym jak przybywa księżyca na tarczy, przybywa nam naszych marzeń. Początek wakacji to wspaniały moment, by z jeszcze większą energią pomyśleć o swoich marzeniach i pragnieniach! To świetny czas na refleksję nad różnymi aspektami życia i twórcze planowanie przyszłości. To także dobry czas, by w pełni uświadomić sobie swoje pragnienia oraz odnaleźć energię na ich realizację! Zweryfikować co tak naprawdę jest dla nas ważne, a co już się zdezaktualizowało. Praca w grupie, w atmosferze wsparcia, szacunku, zaufania i otwartości podniesie Twoją energię, dzięki czemu o wiele łatwiej będziesz mogła/mógł otworzyć się na to, co nowe i wypracować swoją indywidualną Mapę Marzeń.
Dla kogo jest ten warsztat?
Dla tych z Was, którzy:
- są zainteresowani zamknięciem i zostawieniem tego co już było
- chcą otworzyć się na nowe
- chcą w końcu odważnie realizować swoje marzenia
- chcą być bohaterami swojego życia
- chcą sięgnąć po więcej! 😊
Co da Ci ten warsztat?
To będzie świetny czas i przestrzeń, kiedy zastanowisz się gdzie chcesz być w różnych sferach swojego życia w 2021 i 2022 roku i co chcesz mieć na koniec grudnia 2021 i na koniec czerwca 2022. To będzie też czas, w którym zajmiesz się niecodziennym planowaniem przyszłości, bo skorzystasz z technik wizualizacji oraz linii czasu, by jak najefektywniej wykorzystać czas na spotkaniu.
W przyjaznej atmosferze i przy dobrej zabawie, pobudzisz swoją kreatywność oraz twórczą ekspresję. Zastanowisz się, jak optymalnie planować swoje życie w zgodzie ze sobą i jednocześnie z odwagą sięgając po swoje pragnienia! 😊
Jak będzie wyglądał warsztat? To będzie spotkanie hybrydowe. Jeśli masz ochotę spotkać się z nami w Szlifierni Szczęścia to zapraszam gorąco! Zachowujemy wszelkie środki ostrożności. Jeśli jednak z jakichś względów wybierzesz formę online, to spotkamy się na platformie GoogleMeet. Dzień wcześniej otrzymasz ode mnie link do logowania oraz pdf-y z ćwiczeniami. Webinar podzielimy na dwie części. W pierwszej części określisz swoje cele w każdej sferze życia i zwizualizujesz je tak, aby Twoja podświadomość pomagała Ci odnaleźć najlepsze sposoby na ich realizację. Będziemy pracować metodami coachingowymi w oparciu o odważne pytania, metafory i obrazy.
Druga część to będzie Twoja praca twórcza. Technika jest właściwie dowolna - możesz rysować, malować, wycinać, wydzierać. Robić to, co sprawia Ci radość i tworzyć bez ograniczeń! Ty decydujesz w jaki sposób chcesz stworzyć swoją przepiękną Mapę Marzeń. A ja przygotuję, jak zwykle, wyjątkową playlistę, aby energia, która będzie towarzyszyła nam w pracy twórczej była na odpowiednim poziomie! 😊
Jak masz się zapisać? I co potrzebujesz, aby uczestniczyć w spotkaniu?
- Najlepiej wyślij swoje zgłoszenie na maila: szlifierniaszczescia@gmail.com – dzięki temu od razu mogę wysłać Ci mailem zwrotnym zaproszenie.
-Jeśli przyjdziesz do Szlifierni Szczęścia, to potrzebujesz jedynie swoje wydrukowane zdjęcie.
- Jeśli wybierzesz wersję online - potrzebujesz telefon lub komputer, Internet, mikrofon i kamerę.
- Karton, na którym wykonasz swoją mapę marzeń. Może być biały lub kolorowy. Format A3 lub A2, nożyczki, klej i kolorowe czasopisma lub farby, wodę i pędzle, ewentualnie kredki.
- Aby uczestniczyć w webinarze potrzebujesz mieć konto mailowe na gmailu.
Kiedy odbędzie się warsztat?
Spotykamy się 10-go lipca o 11:00. Zarezerwuj sobie około 2,5 godziny.
Dzień wcześniej wyślę Ci link do spotkania.
Ile to kosztuje?
79 zł. Istnieje możliwość wystawienia faktury.
Gwarancją zarezerwowania miejsca jest zgłoszenie swojego udziału i wpłata na konto: 43 1140 2004 0000 3702 7633 6532.
Co zawiera cena?
- Udział w 2,5h warsztacie.
- Materiały do pracy coachingowej.
- Dla wersji online - nagranie medytacji prowadzonej w pliku mp3.
Jeśli chcesz spełnić swoje marzenia zapraszam serdecznie! 🙂
Prowadząca:
Nazywam się Izabela Kostka-Skwarczyńska i jestem certyfikowanym coachem, trenerką rozwoju osobistego, matematyczką, pasjonatką życia, radości i dostrzegania szczęścia... w chwilach, momentach, w sobie...
Jestem założycielką i współtwórczynią Szlifierni Szczęścia oraz Akademii Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety.
Pomagam kobietom usunąć wszystko to, co je trzyma w miejscu, przełamywać blokady, by mogły żyć tak jak chcą. Wspieram je w tworzeniu nowego sposobu myślenia, by mogły osiągnąć to, czego pragną.
Jestem zapraszana do mediów jako ekspert w temacie szczęścia (TVP3 Łódź, TV Ret-Sat, Radio Łódź).
Prywatnie – jestem matką dorosłego i samodzielnego już Janka, szczęśliwą partnerką w długoletnim związku. Kocham góry, podróże dalekie i bliskie, szczególnie te samotne. Uwielbiam czytać, rozmawiać z ludźmi, rozwijać się. Spełniam swoje marzenia. Ostatnio pasjonuje mnie deska SUP.
Zapraszam serdecznie do wspólnego planowania drogowskazów na 2021/22rok!

Czwartek, 15.07.21., godz. 18.00

"Zmierz się ze swoim strachem,
aby odkryć źródła swojej wielkiej odwagi"
To dzięki pewności siebie możesz w życiu sięgać po to, co dla Ciebie jest naprawdę ważne. Jeśli chcesz poznać sposoby na budowanie swojej pewności siebie i poczuć się lepiej sama ze sobą akceptując wszystkie swoje niedoskonałości i wykorzystując swoje walory, to ten warsztat jest dla Ciebie! 🙂
Może to już czas na to, byś była dla siebie najlepszą przyjaciółką i doceniała to, kim jesteś... Nie do końca wiesz jak się za to zabrać?
- Krok po kroku, dając sobie czas na pogłębienie i wyćwiczenie wszystkich składowych pewności siebie. Czasami mylimy pewność siebie z poczuciem własnej wartości. Mamy jakieś strzępki wiedzy na ten temat, nawet czasami zdarza się nam być pewną siebie. Na tym warsztacie chcemy odpalić Pełną Moc Kobiecej Pewności Siebie! Dlatego, jeśli czujesz, że brakuje Ci jej, koniecznie przyjdź na ten warsztat. Odmień swoje życie!
Co zyskasz?
- Spokój i pewność podczas poznawania nowych osób.
- Wytrwałość w dążeniu do osiągania swoich celów.
- Nauczysz się działać pomimo strachu.
- Poszerzysz swoją strefę komfortu.
- Luz i brak stresu przy występowaniu przed większą liczbą ludzi.
- I chyba najważniejsze - wreszcie Ty zaczniesz, tak naprawdę, decydować o swoim życiu.
Warsztat ten podzielimy na dwie części:
15.07.21. Zajmiemy się tym, byś:
- miała pozytywną ocenę siebie,
- polubiła siebie i miała ze sobą zdrową relację miłości,
- byś po prostu poczuła się dobrze sama ze sobą 🙂
- traktowała siebie jako wartościową osobę,
- dostrzegała swoje zalety i talenty,
- doceniała je i cieszyła się nimi oraz byś umiała o nich mówić bez fałszywej skromności.
22.07.21. Zajmiemy się:
- umiejętnością wybaczania sobie błędów,
- akceptowaniem wad i niedoskonałości,
- będziemy uczyć się działania pomimo strachu i wątpliwości, czyli tzw. wychodzenia poza strefę komfortu.
W trakcie każdego warsztatu będziemy robić ćwiczenia praktyczne! Mam nadzieję, że przysporzą Wam sporo zabawy i "dobrej adrenaliny" 🙂
Zapraszam bardzo serdecznie!
Kiedy:
15.07.2021 (czwartek) godz.18.00 - 20.30
22.07.2021 (czwartek) godz.18.00 - 20.30
Czas trwania: 2,5 h - każdy warsztat
Gdzie: Szlifiernia Szczęścia, ul. Piotrkowska 3, domofon 18
UWAGA: Można wziąć udział w całym cyklu, ale każda część stanowi odrębną całość, więc można też przyjść na pojedyncze zajęcia.
Zgłoszenia: https://szlifierniaszczescia.pl/warsztaty/ lub szlifierniaszczescia@gmail.com
Inwestycja w siebie: 79 zł/ każdy warsztat (w cenie kawa, herbata, ciastka)
Rabaty: Zapłać za dwa warsztaty: 140 zł.
Wpłaty można dokonać na konto:
43 1140 2004 0000 3702 7633 6532
W tytule przelewu prosimy podać nazwę warsztatów.
Zapraszam bardzo serdecznie! 🙂
Nazywam się Izabela Kostka-Skwarczyńska i jestem coachem, trenerką rozwoju osobistego, matematyczką, pasjonatką życia, radości i dostrzegania szczęścia... w chwilach, momentach, w sobie...
Ze swoich marzeń utkałam Szlifiernię Szczęścia, gdzie pomagam kobietom usunąć wszystko to, co je trzyma w miejscu, przełamywać blokady, by mogły żyć tak, jak chcą. Wspieram je w tworzeniu nowego sposobu myślenia, by mogły osiągnąć to, czego pragną. Dlaczego to robię? – Bo sama przeżyłam wiele trudnych momentów w swoim życiu i „pozbierałam się”, odzyskałam chęć i pragnienie istnienia. Doświadczałam na sobie różnych technik i metod, które wspierają nasz umysł i ciało. Kilka z tych technik zgłębiłam bardziej i stosuję je teraz w pracy z kobietami.
Posiadam Międzynarodowy Certyfikat Transforming Communication, jestem absolwentką UŁ Metody Wspierania Relacji Międzyludzkich – Life Coaching, ukończyłam także Psychologię dla coachów na UJ, kurs uważności i redukcji stresu Mindfullness MBSR oraz kurs Access Bars, uczyłam się Recall Healing od Gilberta Renaud. Ciągle się rozwijam. Niedawno ukończyłam kurs czytania z Kronik Akaszy i jestem certyfikowaną konsultantką Akashic Vibe Integrity.
Byłam prelegentką na festiwalach: PROGRESSteron, Łódź Miastem Kobiet, Kobieca Strona Łodzi, Ogólnopolskiej Kampanii Poznaj Coaching. Byłam partnerką ogólnopolskiej kampanii Dni Uczenia się Dorosłych 2019, dołączyłam do ogólnopolskiej akcji Dawka Wsparcia dla ludzi, których życie w czasie pandemii "wywróciło się do góry nogami”.
Jestem zapraszana do mediów jako ekspert w temacie szczęścia (TVP3 Łódź, TV Ret-Sat, Radio Łódź).
Stworzyłam i prowadzę Akademię Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety.
Prywatnie jestem matką całkiem dorosłego syna. Pasjonują mnie podróże dalekie i bliskie, a także te w głąb siebie. Uwielbiam wędrować po górach, wspinać się, pływać i szusować po ośnieżonych stokach. Ostatnio jestem miłośniczką QiGongu, a od września 2019 animatorką i szerzycielką slow joggingu. Rok temu, w czasie wakacji zakochałam się w pływaniu na desce SUP.
Zapraszam serdecznie!
Dbam o Twoje bezpieczeństwo i zachowuję wszelkie środki ostrożności!
Zadbaj o siebie w czasie wakacji! Postaraj się rozwinąć swoją prawdziwą, głęboką pewność siebie. Bądź z nami w Szlifierni Szczęścia i odważ się sięgać po swoje! ❤
Zapraszam gorąco! 
❤ 🙂

Poniedziałek, 11.10.21., godz. 18.00

Drogie Kobiety, od kilkunastu lat doświadczam na sobie różnych technik i metod, które wspierają nasz umysł i ciało. Począwszy od Silvy, przez coaching, Mindfulness, Access Bars, ustawienia systemowe, Recall Healing, hipnozę, regresing, koherencję serca, odczyty z Kronik Akaszy, po jogę, Tai Chi i Chi Kung, bieganie, pływanie, do slow joggingu. Od kilku lat zajmuję się wspieraniem kobiet w usuwaniu blokad, które trzymają je w miejscu. Robię to na warsztatach oraz pracując z nimi indywidualnie. Od jakiegoś czasu myślałam o takim działaniu, które byłoby kompleksowe, bo zauważyłam, że to ma największy sens. Ważne jest, by zadbać o wszystkie sfery i ważne jest również wsparcie w trakcie tej zmiany. A zmiana nie dokonuje się po jednym warsztacie, czy spotkaniu. Zmiana to proces, podróż, która bywa ekscytująca i fantastyczna, a z drugiej strony trudna, mozolna i może być w niektórych momentach zniechęcająca. Dlatego potrzebujemy wsparcia – takiego na dłuższy dystans czasowy. Potrzebujemy też przepracować pewne rzeczy w samotności, jednak wiedząc o tym, że w razie czego, zawsze możemy liczyć na pomoc. My kobiety, od wieków spotykałyśmy się w różnych kręgach, by wspólnie przebywać ze sobą. Wspomagałyśmy się wzajemnie i wciąż tego potrzebujemy! Obecnie, żyjemy w takich czasach, że musimy coraz więcej pracować i zarabiać, coraz lepiej wyglądać, mieć piękne mieszkania, domy, samochody i do tego jeszcze jakieś fascynujące hobby i nie mamy czasu dla siebie. Nie mamy czasu, by zastanowić się: „czego ja tak naprawdę pragnę, co jest dla mnie ważne, co chcę robić, o czym marzę, za czym tęskni moje serce?” Tracimy energię na różne działania, które nie przynoszą nam satysfakcji. Oddalamy się od samych siebie. Przeżywamy kryzysy, popadamy w stany depresyjne, brakuje nam poczucia sensu.
Dlatego postanowiłam stworzyć taki program, który będzie jednocześnie działał na ciało, umysł i na ducha. Zrobiłam to w ubiegłym roku. Stworzyłam Akademię Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety. Przetestowałam ją. Ukończyło ją dziesięć wspaniałych Kobiet! Rezultaty i efekty przeszły wszelkie moje oczekiwania! Opowiem o tym przy innej okazji.
Teraz chcę zaprosić Cię w podróż i pracę ze sobą. Taką podróż, w której każdego dnia będziesz myślała o sobie i dbała o siebie! A także wspierała siebie i dostawała wsparcie od innych. Rozwijała się i wzrastała.
Nazwałam to Akademią Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety, bo rok akademicki trwa dziewięć miesięcy i rozwój nowego życia w łonie matki również. To tylko symbol, jednak nasza podświadomość lubi symbole. Dlatego ten program będzie trwał 9 miesięcy.
Będzie składał się z kilku elementów:
1. Raz w miesiącu spotykamy się na warsztacie o konkretnym temacie.
2. Raz w tygodniu, w sobotę rano, spotykamy się w parku (kontakt z naturą) na treningu slow joggingu – jest to forma ruchu, do której nie ma przeciwwskazań, jeśli nie ma przeciwwskazań do chodzenia. 😊
3. Mamy zamkniętą grupę wsparcia na facebooku, która będzie naszą świętą przestrzenią do dzielenia się swoimi odczuciami, doświadczeniami i gdzie będą pojawiały się wyzwania. Można też zadawać tu pytania i komentować.
4. Raz w tygodniu wysyłam na maila medytację tematycznie związaną z tym, czym akurat w danym miesiącu zajmujemy się, po to, by działać również na podświadomość i szybciej osiągać zamierzone rezultaty.
5. Dwa wyjazdy weekendowe – integracyjny na początku programu i podsumowujący- pozwalający świętować i celebrować nowe życie, na końcu. (Nie są obowiązkowe, jednak wskazane).
Ten program jest dla Ciebie, jeśli:
- potrzebujesz miłości, akceptacji i empatii
- pragniesz poczuć się bardziej pewna siebie i tego co robisz
- chcesz odzyskać poczucie prawdziwej wolności
- czujesz brak energii z jakiegoś powodu, a chciałabyś spełniać swoje marzenia i wierzyć w siebie
- zmuszasz się do pracy, bo nie widzisz sensu w tym co robisz lub czujesz się wypalona i zastanawiasz się czy na pewno wykonujesz pracę, do której zostałaś stworzona?
- chciałabyś umieć stawiać granice i asertywnie dbać o swoje potrzeby
- Twoje ciało jest zaśmiecone zalegającymi w nim trudnymi w przeżywaniu, często nazywanymi negatywnymi (choć takie nie są), emocjami, myślami, które ściągają Cię w dół, zamiast wspierać
- czujesz, że chciałabyś coś z tym wszystkim o czym było powyżej, zrobić, jednak wciąż odkładasz to na wieczne jutro
- w głębi duszy chcesz doświadczać radości życia, witalności, poczucia, że masz dużo energii i że Twoje życie ma sens!
Tematy naszych spotkań warsztatowych i pracy własnej:
1. Wybaczanie jako uzdrawiająca moc. Uwalnianie energii.
2. Sprzątanie w domu i w sobie – oczyszczanie się z emocji.
3. Zdrowe jedzenie. Oczyszczanie ciała jako świątyni ducha.
4. Obserwacja głosu, czyli uważność na swoje emocje.
5. Akceptacja siebie.
6. Akceptacja sytuacji.
7. Asertywność - czym jest a czym nie jest.
8. Spełnianie marzeń, czyli siła wizualizacji i naszych wibracji.
9. Wdzięczność jako wzmocnienie ciała i ducha.
W czasie warsztatów skupimy się na części praktycznej i wsparciu grupy, będziemy dzielić się doświadczeniami i wykonywać różne zadania. To wszystko po to, by później każda uczestniczka mogła kontynuować pracę samodzielnie lub przy ewentualnej pomocy zamkniętej grupy facebookowej.
Przez cały czas trwania programu będziemy wzmacniać swoją mentalną i fizyczną energię witalną. Będziemy poznawać różne techniki i metody wpływania ciałem na umysł i umysłem na ciało. Bo każda z nas posiada w sobie niesamowity i bardzo precyzyjny mechanizm, który pozwala nam osiągnąć wszystko co chcemy. Niestety, nikt nie nauczył nas jak z niego korzystać. Mechanizmem tym jest nasz UMYSŁ.
Zmiana Twojego toku myślenia nie zajdzie tylko poprzez myślenie o niej. Zmiana zachodzi dopiero wtedy, kiedy trenujesz swój umysł, tak jak trenujesz swoje ciało ćwicząc na siłowni. Dlatego właśnie tak ważne jest działanie na podświadomość za pomocą medytacji i wizualizacji. I to jest właśnie jeden z głównych składników Akademii Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety. Dzięki medytacjom i wizualizacjom właśnie możemy szybciej zmienić to, co potrzebujemy i uzyskać upragnione rezultaty i cele!
Również poprzez ruch i kontakt z naturą będziemy poprawiać swoją kreatywność, by móc jeszcze lepiej i pełniej tworzyć swoje nowe, bardziej szczęśliwe i spełnione życie. Kontakt z naturą dodatkowo będzie zmniejszał stres, który jest zgromadzony w Twoim ciele i zwiększał Twoją odporność i uważność.
Cena za te wszystkie rzeczy, poza wyjazdami, jest bardzo atrakcyjna, bo chcę zaproponować 180 zł miesięcznie, przy wpłacie do 5-go października, po tej dacie 200 zł miesięcznie.
Zapraszam Cię do tej głębokiej pracy i wspaniałej przemiany!
Gwarancją zarezerwowania miejsca jest zgłoszenie swojego udziału i wpłata na konto: 43 1140 2004 0000 3702 7633 6532
Zapraszam Cię, jeśli chcesz odzyskać:
- energię życiową lub ją zwiększyć
- klarowność i poczucie sensu
- wiarę w siebie i pewność siebie
- radość z tego co robisz na co dzień
dołącz do programu. Przekonaj się jak to jest zacząć żyć z lekkością w ciele i w duszy!
Zgłoszenia: www.szlifierniaszczescia.pl lub szlifierniaszczescia@gmail.com
Ilość miejsc jest ograniczona.
Organizator zastrzega sobie prawo możliwości odwołania warsztatów, jeśli nie zbierze się grupa minimum ośmiu kobiet.
W sytuacji odwołania warsztatów wykonawca zobowiązuje się do zwrotu dokonanej płatności.
Zapraszam bardzo serdecznie! 😊
Prowadząca:
Nazywam się Izabela Kostka-Skwarczyńska i jestem coachem, trenerką rozwoju osobistego, matematyczką, pasjonatką życia, radości i dostrzegania szczęścia... w chwilach, momentach, w sobie... Jestem założycielką i współtwórczynią Szlifierni Szczęścia.
Pomagam kobietom usunąć wszystko to, co je trzyma w miejscu, przełamywać blokady, by mogły żyć tak jak chcą. Wspieram je w tworzeniu nowego sposobu myślenia, by mogły osiągnąć to, czego pragną.
Posiadam Międzynarodowy Certyfikat Transforming Communication, jestem absolwentką UŁ Metody Wspierania Relacji Międzyludzkich – Life Coaching, ukończyłam także Psychologię dla coachów na UJ, kurs uważności i redukcji stresu Mindfullness MBSR oraz kurs Access Bars, uczyłam się Recall Healing od Gilberta Renaud. Jestem autorką warsztatów, m.in. „Przesuń Horyzont – obudź swoją MOC”, "Rezonans szczęścia", "Na karuzeli życia". Organizuję cykliczne spotkania dla dzieci Gimnastyka Umysłu. We współpracy z Fundacją MAK zorganizowałam Filmowy Kurort w Pasażu Róży współfinansowany ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Łodzi. Stworzyłam i prowadzę Akademię Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety. Współpracowałam także z Fundacją 11 Muz - Innowacje w Kulturze. Byłam prelegentką na festiwalach: PROGRESSteron, Łódź Miastem Kobiet, Kobieca Strona Łodzi, Ogólnopolskiej Kampanii Poznaj Coaching. Jestem partnerką ogólnopolskiej kampanii Dni Uczenia się Dorosłych 2019, dołączyłam do ogólnopolskiej akcji Dawka Wsparcia dla ludzi, których życie w czasie pandemii "wywróciło się do góry nogami".
Wyznaję zasadę, że mózg człowieka ma nieograniczone możliwości. Dlatego ciągle się rozwijam. Kilka tygodni temu ukończyłam kurs czytania z Kronik Akaszy i jestem certyfikowaną konsultantką Akashic Vibe Integrity.
Prywatnie jestem matką całkiem dorosłego syna. Pasjonują mnie podróże dalekie i bliskie, a także te w głąb siebie. Uwielbiam wędrować po górach, wspinać się, pływać i szusować po ośnieżonych stokach. Ostatnio jestem miłośniczką QiGongu, a od września 2019 animatorką i szerzycielką slow joggingu. W tym roku, w czasie wakacji zakochałam się w pływaniu na desce SUP.
Dbam o Twoje bezpieczeństwo i zachowuję wszelkie środki ostrożności!
Zapraszam gorąco! 🙂

Czwartek, 14.10.21., godz.18.00

Drogie Kobiety, od kilkunastu lat doświadczam na sobie różnych technik i metod, które wspierają nasz umysł i ciało. Począwszy od Silvy, przez coaching, Mindfulness, Access Bars, ustawienia systemowe, Recall Healing, hipnozę, regresing, koherencję serca, odczyty z Kronik Akaszy, po jogę, Tai Chi i Chi Kung, bieganie, pływanie, do slow joggingu. Od kilku lat zajmuję się wspieraniem kobiet w usuwaniu blokad, które trzymają je w miejscu. Robię to na warsztatach oraz pracując z nimi indywidualnie.
Od jakiegoś czasu myślałam o takim działaniu, które byłoby kompleksowe, bo zauważyłam, że to ma największy sens. Ważne jest, by zadbać o wszystkie sfery i ważne jest wsparcie w trakcie tej zmiany. A zmiana nie dokonuje się po jednym warsztacie, czy spotkaniu. Zmiana to proces, podróż, która bywa ekscytująca i fantastyczna, a z drugiej strony trudna, mozolna i może być w niektórych momentach zniechęcająca.
Dlatego potrzebujemy wsparcia – takiego na dłuższy dystans czasowy. Potrzebujemy też przepracować pewne rzeczy w samotności, jednak wiedząc o tym, że w razie czego, zawsze możemy liczyć na pomoc. My kobiety, od wieków spotykałyśmy się w różnych kręgach, by wspólnie przebywać ze sobą. Wspomagałyśmy się wzajemnie i wciąż tego potrzebujemy!
Obecnie, żyjemy w takich czasach, że musimy coraz więcej pracować i zarabiać, coraz lepiej wyglądać, mieć piękne mieszkania, domy, samochody i do tego jeszcze jakieś fascynujące hobby i nie mamy czasu dla siebie. Nie mamy czasu, by zastanowić się: „czego ja tak naprawdę pragnę, co jest dla mnie ważne, co chcę robić, o czym marzę, za czym tęskni moje serce?” Tracimy energię na różne działania, które nie przynoszą nam satysfakcji. Oddalamy się od samych siebie. Przeżywamy kryzysy, popadamy w stany depresyjne, brakuje nam poczucia sensu.
Dlatego postanowiłam stworzyć taki program, który będzie jednocześnie działał na ciało, umysł i na ducha. Zrobiłam to w ubiegłym roku. Stworzyłam Akademię Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety. Przetestowałam ją. Ukończyło ją dziesięć wspaniałych Kobiet! Rezultaty i efekty przeszły wszelkie moje oczekiwania! Opowiem o tym przy innej okazji.
Teraz chcę zaprosić Cię w podróż i pracę ze sobą. Taką podróż, w której każdego dnia będziesz myślała o sobie i dbała o siebie! A także wspierała siebie i dostawała wsparcie od innych. Rozwijała się i wzrastała.
Nazwałam to Akademią Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety, bo rok akademicki trwa dziewięć miesięcy i rozwój nowego życia w łonie matki również. To tylko symbol, jednak nasza podświadomość lubi symbole. Dlatego ten program będzie trwał 9 miesięcy.
Będzie składał się z kilku elementów:
1. Raz w miesiącu spotykamy się na platformie Internetowej warsztacie o konkretnym temacie.
2. Trzy razy w tygodniu, spotykamy się na platformie Internetowej, by ćwiczyć swoje ciało z nauczycielem QiGongu. Zajęcia z QiGongu terapeutycznego, nie tylko wzmacniają nasze mięśnie, ale również uzdrawiają ciało. Jednocześnie ćwiczenia te są tak pomyślane, że może je wykonywać praktycznie każdy. 😊
3. Mamy zamkniętą grupę wsparcia na facebooku, która będzie naszą świętą przestrzenią do dzielenia się swoimi odczuciami, doświadczeniami i gdzie będą pojawiały się wyzwania. Można też zadawać tu pytania i komentować.
4. Raz w tygodniu wysyłam na maila medytację tematycznie związaną z tym, czym akurat w danym miesiącu zajmujemy się, po to, by działać również na podświadomość i szybciej osiągać zamierzone rezultaty.
5. Dla kobiet biorących udział w warsztatach stacjonarnych proponuję dwa wyjazdy weekendowe – integracyjny na początku programu i podsumowujący- pozwalający świętować i celebrować nowe życie, na końcu. Dla Was Kochane, chciałabym zaproponować jeden wyjazd – na zakończenie. I zdaję sobie sprawę, że być może nie wszystkie z Was będą mogły wziąć w nim udział, jednak może chociaż część osób skorzysta. Polecam, bo wiem jaka jest moc takiego wyjazdu i zapraszam! 🙂
Ten program jest dla Ciebie, jeśli:
- czujesz brak energii z jakiegoś powodu,
- zmuszasz się do pracy, bo nie widzisz w tym sensu lub czujesz się wypalona i zastanawiasz się czy na pewno wykonujesz pracę, do której zostałaś stworzona?
- Twoje ciało jest zaśmiecone zalegającymi w nim trudnymi w przeżywaniu, często nazywanymi negatywnymi (choć takie nie są), emocjami, myślami, które ściągają Cię w dół, zamiast wspierać
- czujesz, że chciałabyś coś z tym wszystkim o czym było powyżej, zrobić, jednak wciąż odkładasz to na wieczne jutro
- w głębi duszy chcesz doświadczać radości życia, witalności, poczucia, że masz dużo energii i że Twoje życie ma sens!
Tematy naszych spotkań warsztatowych i pracy własnej:
1. Wybaczanie jako uzdrawiająca moc. Uwalnianie energii.
2. Sprzątanie w domu i w sobie – oczyszczanie się z emocji.
3. Zdrowe jedzenie. Oczyszczanie ciała jako świątyni ducha.
4. Obserwacja głosu, czyli uważność na swoje emocje.
5. Akceptacja siebie.
6. Akceptacja sytuacji.
7. Asertywność - czym jest a czym nie jest.
8. Spełnianie marzeń, czyli siła wizualizacji i naszych wibracji.
9. Wdzięczność jako wzmocnienie ciała i ducha.
W czasie warsztatów skupimy się na części praktycznej i wsparciu grupy, będziemy dzielić się doświadczeniami i wykonywać różne zadania. To wszystko po to, by później każda uczestniczka mogła kontynuować pracę samodzielnie lub przy ewentualnej pomocy zamkniętej grupy facebookowej.
Przez cały czas trwania programu będziemy wzmacniać swoją mentalną i fizyczną energię witalną. Będziemy poznawać różne techniki i metody wpływania ciałem na umysł i umysłem na ciało. Również poprzez ruch i kontakt z naturą będziemy poprawiać swoją kreatywność, by móc jeszcze lepiej i pełniej tworzyć swoje nowe, bardziej szczęśliwe i spełnione życie. Będę zachęcać Cię do kontaktu z naturą, który dodatkowo będzie zmniejszał stres zgromadzony w Twoim ciele i zwiększał Twoją odporność i uważność.
Cena za te wszystkie rzeczy, poza wyjazdami, jest bardzo atrakcyjna, bo chcę zaproponować 130 zł miesięcznie, do 05-go października. Po tej dacie 150 zł miesięcznie.
Zapraszam Cię do tej głębokiej pracy i wspaniałej przemiany!
Gwarancją zarezerwowania miejsca jest zgłoszenie swojego udziału i wpłata na konto: 43 1140 2004 0000 3702 7633 6532.
Bądź z nami, jeśli chcesz odzyskać:
- energię życiową lub ją zwiększyć
- klarowność i poczucie sensu
- wiarę w siebie i pewność siebie
- radość z tego co robisz na co dzień
dołącz do programu. Przekonaj się jak to jest zacząć żyć z lekkością w ciele i w duszy!
Zgłoszenia: www.szlifierniaszczescia.pl lub szlifierniaszczescia@gmail.com
Zapraszam bardzo serdecznie! 😊
Organizator może odwołać warsztaty, jeśli nie zbierze się grupa minimum ośmiu kobiet.
W sytuacji odwołania warsztatów wykonawca zobowiązuje się do zwrotu dokonanej płatności.
Prowadząca:
Nazywam się Izabela Kostka-Skwarczyńska i jestem coachem, trenerką rozwoju osobistego, matematyczką, pasjonatką życia, radości i dostrzegania szczęścia... w chwilach, momentach, w sobie... Jestem założycielką i współtwórczynią Szlifierni Szczęścia.
Pomagam kobietom usunąć wszystko to, co je trzyma w miejscu, przełamywać blokady, by mogły żyć tak jak chcą. Wspieram je w tworzeniu nowego sposobu myślenia, by mogły osiągnąć to, czego pragną.
Posiadam Międzynarodowy Certyfikat Transforming Communication, jestem absolwentką UŁ Metody Wspierania Relacji Międzyludzkich – Life Coaching, ukończyłam także Psychologię dla coachów na UJ, kurs uważności i redukcji stresu Mindfullness MBSR oraz kurs Access Bars, uczyłam się Recall Healing od Gilberta Renaud. Jestem autorką warsztatów, m.in. „Przesuń Horyzont – obudź swoją MOC”, "Rezonans szczęścia", "Na karuzeli życia". Organizuję cykliczne spotkania dla dzieci Gimnastyka Umysłu. We współpracy z Fundacją MAK zorganizowałam Filmowy Kurort w Pasażu Róży współfinansowany ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Łodzi. Stworzyłam i prowadzę Akademię Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety. Współpracowałam także z Fundacją 11 Muz - Innowacje w Kulturze. Byłam prelegentką na festiwalach: PROGRESSteron, Łódź Miastem Kobiet, Kobieca Strona Łodzi, Ogólnopolskiej Kampanii Poznaj Coaching. Jestem partnerką ogólnopolskiej kampanii Dni Uczenia się Dorosłych 2019, dołączyłam do ogólnopolskiej akcji Dawka Wsparcia dla ludzi, których życie w czasie pandemii "wywróciło się do góry nogami".
Wyznaję zasadę, że mózg człowieka ma nieograniczone możliwości. Dlatego ciągle się rozwijam. Kilka tygodni temu ukończyłam kurs czytania z Kronik Akaszy i jestem certyfikowaną konsultantką Akashic Vibe Integrity.
Prywatnie jestem matką całkiem dorosłego syna. Pasjonują mnie podróże dalekie i bliskie, a także te w głąb siebie. Uwielbiam wędrować po górach, wspinać się, pływać i szusować po ośnieżonych stokach. Ostatnio jestem miłośniczką QiGongu, a od września 2019 animatorką i szerzycielką slow joggingu. W tym roku, w czasie wakacji zakochałam się w pływaniu na desce SUP.
Zapraszam gorąco! 😊

 

Przewiń do góry
Zadzwoń