Warsztaty

Piątek- niedziela, 06-08.10.23.

Zapraszam Cię na wyjątkowy kobiecy wyjazd, podczas którego zajrzysz w głąb siebie i poszukasz harmonii i równowagi w swoim ciele. Z czułością, łagodnością i uważnością poprowadzę Cię przez tę podróż, bo jestem specjalistką od balansowania i poszukiwania harmonii w swoim życiu. Wspieram również w tym, już od kilku lat, inne kobiety w czasie różnych warsztatów i spotkań indywidualnych.
Życie w pełni swojej Kobiecej Mocy jest poprzedzone zdobyciem świadomości – przede wszystkim świadomości Siebie jako istoty kompletnej, składającej się z ciała fizycznego, duszy i umysłu. A także świadomości swoich emocji, uczuć, potrzeb, tego co Ci już nie służy.
Odkrywanie siebie i aktualizacja wiedzy o sobie, są bardzo istotne w tym procesie, dlatego w trakcie tego wyjazdu będziesz się przyglądać co jest w Tobie na teraz?
Co w Twoim ciele?
Co w Twoim umyśle?
Co w Twojej duszy?
Aby zachować Twoją młodość i witalność będziemy wykonywać specyficzne kryje z kundalini jogi uelastyczniające Twój kręgosłup i wzmacniające Twój kobiecy układ hormonalny. Dzięki temu pobudzimy lepszy przepływ płynu mózgowo - rdzeniowego i energii w Twoim ciele. A skutkiem ubocznym będzie uspokojenie myśli i większa klarowność umysłu.
W czasie warsztatów będziemy pracować na głębokim poziomie z ciałem i emocjami, byś mogła stanąć w Pełni Swojej Kobiecości!
Będzie to czas wypełniony jogą i tą bardziej energetyczną i tą wyciszającą, pracą z emocjami, oczyszczającym oddechem, tańcem intuicyjnym, relaksem, automasażami i masażami twarzy, rozmowami, spacerami, kąpielami leśnymi, chwilami z książką, przy dobrej aromatycznej herbacie lub ziołach, rozmowami w uważności i czułości.
Dla osób zainteresowanych upamiętnieniem tego czasu proponujemy profesjonalną sesję zdjęciową za dodatkową opłatą.
Dołącz do nas i spędź odprężający i odżywiający weekend, w otoczeniu kojącej natury, lasów, rzek, strumyków i łąk. W pobliżu znajdziesz też starodrzewie w otoczeniu błogiej ciszy.
Wszystko to jest dostępne i Ty sama zdecydujesz jak spędzisz ten czas.
KIEDY:
06-08.10.2023.
DLA KOGO:
Dla każdej kobiety, która chce otulić siebie czułością i przebywać w gronie przyjaznych i podobnie czujących kobiet, niezależnie od poziomu zaawansowania w jodze.
GDZIE:
Synowcówka ok. 40 km od Łodzi
CO MAMY W PLANIE:
Piątek
15:00 – Przyjazd, zakwaterowanie
17:00 – Krąg powitalny Rozmowa o tym kim jestem? I jak odczuwam swoje miejsce w tym świecie. Moja misja, pragnienia, marzenia.
18:00 – Obiadokolacja
19:00 – Warsztat: Rozbudź swoją kobiecość – wstęp.
20:00 – Relaksująca joga Nidra
Sobota
07:00 Oddech oczyszczający umysł, medytacja, kundalini joga wspomagająca system hormonalny
09:00 Śniadanie
10:00 Czas wolny (kąpiele leśne, spacery, czytanie książki, rozmowy, kawa, herbata, zioła)
14:00 Obiad
15:30 Taniec intuicyjny
16:00 Warsztat: Rozbudź swoją kobiecość w ciele.
18:00 Kolacja
19:00 Masaże i automasaże twarzy
20:00 Joga relaksacyjna/joga nidra
Niedziela
07:00 Oddech oczyszczający umysł, medytacja, kundalini joga – wzmacnianie kobiecej intuicji
09:00 Śniadanie
10:00 Taniec intuicyjny
11:00 Warsztat: Wzmocnij swoją kobiecość
12:00 Odpoczynek, wspólny spacer, rozmowy z drzewami i dendroterapia
13:00 obiad
14:00 Krąg zamykający
15:00 Wyjazd
UWAGA:
Plan wyjazdu jest orientacyjny i może być modyfikowany na bieżąco, w zależności od sytuacji i potrzeb uczestniczek.
Twoja inwestycja:
990 zł
W cenę wliczone są:
- dwa pyszne wegetariańskie posiłki dziennie + deser
- noclegi
- wszystkie warsztaty
- codzienne zajęcia jogi rano i wieczorem.
Przedpłatę 500 zł proszę przesłać do 15-go września 2023, na konto:
43 1140 2004 0000 3702 7633 6532
W tytule przelewu proszę podać nazwę warsztatów.
Wydarzenie odbędzie się, jeśli zbierze się grupa 10-ciu osób.
TRANSPORT: We własnym zakresie, ale pomogę skoordynować, by osoby jadące z tych samych miast mogły przyjechać razem.
Aby się zapisać, napisz mail na adres: szlifierniaszczescia@gmail.com lub zadzwoń: 501637332. Jeśli masz jakieś pytania - napisz na w/w adres lub zadzwoń.
 
PROWADZĄCA:
IZABELA KOSTKA-SKWARCZYŃSKA - Certyfikowana nauczycielka jogi kundalini.
Swoją jogową podróż rozpoczęłam w 2007 roku, zakochując się w jodze od pierwszego spotkania. Ponownie zakochałam się, jeszcze głębiej, w 2019 - w kundalini jodze.
Tworzę Szlifiernię Szczęścia w magicznym miejscu – w Pasażu Róży w Łodzi, gdzie wspieram kobiety, by mogły żyć szczęśliwym i odważnym życiem, towarzysząc im w zmianie. Uczę je jak zdrowo i harmonijnie żyć. Moją misją jest inspirować kobiety, tak, aby żyły pełnią życia.
Obecnie prowadzę trzecią już edycję Akademii Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety.
Wspieram kobiety w tworzeniu nowego sposobu myślenia, by mogły osiągnąć to, czego pragną. Pracuję z kobietami indywidualnie i prowadzę warsztaty. Podczas zajęć szukam razem z nimi miękkości, lekkości i przestrzeni w ciele i umyśle.
Jestem również certyfikowaną coachką i ukończyłam też psychologię dla coachów. Fascynuje mnie ludzkie ciało i jego nieodkryte wciąż możliwości, dlatego jestem uzdrowicielką Reiki, praktykiem Access Bars i miłośniczką Recall Healing, którego uczyłam się od Gilberta Renaud. Lubię się ruszać, spacerować, chodzić po górach, pływać i SUP-ować. Zachwyca mnie natura, uwielbiam podróże, dobrą kuchnię i gotowanie.
Zapraszam Cię do mojej przestrzeni połączonej z przestrzenią ciszy, śpiewu ptaków, harmonii z naturą, czułej obecności dla siebie i innych, gdzie doświadczasz jeszcze głębiej siebie i innych w sobie. ❤

Sobota, 02.09.23., godz. 08.00

Kochane Kobiety, oto kolejny nowy projekt - joga kundalini, którą prowadzę dla Akademia Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety, jednak zapraszam też  bardzo serdecznie Was!

Kundalini joga wykorzystuje asany, pracę z oddechem, medytacje, mantry i mudry. Zestawy praktyk/ćwiczeń, nazywają się kriyami i są to sekwencje oczyszczające ciało i umysł. 

Kundalini jest mocno osadzona w filozofii indyjskiej i opiera się na modelu anatomii energetycznej. Przez tysiące lat nauka Kundalini była ukryta i uważana za najświętszą z jog. Yogi Bhajan odsłonił ją dla świata zachodniego w 1968 roku, a ja uczyłam się od jego bezpośredniej uczennicy - Sary Lilii Siemaszkiewicz.
Zapraszam Was bardzo serdecznie do mojego nowego projektu – Kundalini jogi. Pierwsza lekcja odbyła się już w październiku. 

Na kolejne zapraszam Was w co drugą sobotę. Tym razem  10-go czerwca o godz. 08.00. Będziemy pracować z ciałem na głębokim poziomie uważności na odczucia i oddech.
Na początek będą to bardzo łatwe ćwiczenia, które pozwolą na udrożnienie przepływu energii, dzięki czemu pozbędziemy się zastojów i blokad energetycznych,
Na koniec zrelaksujemy się i zeskanujemy swoje ciała.
Chciałabym, aby to był nowy cykl spotkań w Szlifierni Szczęścia i mam nadzieję, że spodoba się Wam. Mam także nadzieję, że ta propozycja bycia we własnym ciele z dużą uważnością i świadomością, będzie sprzyjała Waszemu rozwojowi, zmianom i zdrowieniu.
Zapraszam bardzo serdecznie!
Ilość miejsc ograniczona, dlatego proszę o wcześniejsze zgłoszenia.
Cena pojedynczego spotkania 30 zł, jeśli wykupisz karnet na cztery wejścia oszczędzasz 20 zł.

Wpłaty można dokonać na konto:
43 1140 2004 0000 3702 7633 6532.
W tytule przelewu proszę podać nazwę warsztatów.

 
Prowadząca:
Nazywam się Izabela Kostka-Skwarczyńska i jestem certyfikowanym coachem, trenerką rozwoju osobistego, matematyczką, praktykiem Access Bars, konsultantką Kronik Akaszy, ukończłam II stopień uzdrawiania energią Reiki.
Jestem pasjonatką życia, radości i dostrzegania szczęścia w chwilach, momentach, w sobie...
Jestem założycielką i współtwórczynią Szlifierni Szczęścia oraz Akademii Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety.
Moją misją jest inspirować kobiety, tak aby żyły pełnią życia. Pomagam kobietom usunąć wszystko to, co je trzyma w miejscu, przełamywać blokady, by mogły żyć tak, jak chcą. Wspieram je w tworzeniu nowego sposobu myślenia, by mogły osiągnąć to, czego pragną.
Jestem dość żywiołową, radosną i głęboko czującą coachką, która mocno wierzy w cud życia.
Oferuję Life&Wellness Coaching, zarządzanie stresem oraz warsztaty i medytacje wzmacniające Kobiety.
Pracuję z klientami indywidualnymi, grupami oraz instytucjami.
Korzystając ze swego bogatego doświadczenia, szanuję indywidualność każdej osoby.
W pracy coachingowej pomagam innym wyjść poza ich uwarunkowania i wynieść na światło dzienne to, co mają w sobie najlepszego.
W swoich działaniach łączę coaching z uważnością, medytacją, ugruntowaniem, technikami samopoznania oraz metodami oddechowymi. Dzielę się swoimi unikalnymi rozwiązaniami pozwalającymi odnaleźć równowagę między pracą a życiem prywatnym.
Wykorzystuję również techniki relaksacyjne dla ciała i umysłu, Access Bars, Reiki, zdrowe odżywianie i jogę. Dodaję odwagi i motywacji, która daje kobietom impuls do rozpoczęcia zmiany i do wzięcia odpowiedzialności za swoje życie.
Posiadam Międzynarodowy Certyfikat Transforming Communication, jestem absolwentką UŁ Metody Wspierania Relacji Międzyludzkich – Life Coaching, ukończyłam także Psychologię dla coachów na UJ, kurs uważności i redukcji stresu Mindfullness MBSR. Uczyłam się Recall Healing od Gilberta Renaud, jestem certyfikowaną nauczycielką jogi kundalini.
Jestem zapraszana do mediów jako ekspert w temacie szczęścia (TVP3 Łódź, TV Ret-Sat, Radio Łódź).
Prywatnie – jestem matką dorosłego i samodzielnego już Janka, szczęśliwą partnerką w długoletnim związku. Kocham góry, jedzenie hinduskie, podróże dalekie i bliskie, szczególnie te samotne. Uwielbiam czytać, rozmawiać z ludźmi, rozwijać się. Spełniam swoje marzenia. Ostatnio pasjonuje mnie deska SUP i joga kundalini.
Zapraszam Cię do mojej przestrzeni połączonej z przestrzenią ciszy, śpiewu ptaków, harmonii z naturą, czułej obecności dla siebie i innych, gdzie doświadczasz jeszcze głębiej siebie i innych w sobie.
Zapraszam serdecznie. ❤

Piątek - niedziela, 04.08-06.08.23.,

Zapraszam Cię na wyjątkowy wyjazd, podczas którego zajrzysz w głąb siebie i poszukasz harmonii i równowagi w swoim ciele. Z łagodnością i uważnością poprowadzę Cię przez tę podróż, bo jestem specjalistką od balansowania i poszukiwania harmonii w swoim życiu. Nieustannie obserwuję jak to jest u mnie, kiedy momenty spokoju i harmonii przeplatają się z tymi bardziej chwiejnymi. Co wtedy robię? - Tego właśnie nauczę Cię w czasie tego weekendu. 🙂
Będzie to czas wypełniony jogą i tą bardziej energetyczną i tą wyciszającą, pracą z emocjami, oczyszczającym oddechem, relaksem, rozmowami, spacerami, kąpielami leśnymi, wędrówkami górskimi, chwilami z książką, przy dobrej aromatycznej herbacie lub ziołach, rozmowami w uważności i czułości.
Dołącz do nas i spędź odprężający weekend, w otoczeniu kojącej natury, lasów, rzek, strumieni górskich i łąk. Znajdziesz się w otoczeniu przepięknych Sudetów, na które składają się m.in. Góry Bardzkie, Sowie, Stołowe i Masyw Śnieżnika. Zagłębiona w sobie i górach doświadczysz cudownej energii natury.
Wszystko to jest dostępne i Ty sama zdecydujesz jak spędzisz ten czas. ❤
KIEDY:
04-06.08.2023.
DLA KOGO:
Dla każdej osoby, niezależnie od poziomu zaawansowania w jodze.
Jeśli to Twoje pierwsze spotkanie z jogą - czuj się zaproszona! 🙂
Jeśli praktykujesz już długo - również zapraszam. W różnorodności zajęć z pewnością znajdziesz coś, co Cię zainteresuje.
GDZIE:
Kraina Szeptów, Kotlina Kłodzka
CO MAMY W PLANIE:
Piątek
15:00 – Przyjazd, zakwaterowanie
17:00 – Krąg powitalny
17:30 – Obiadokolacja
18:30 – Warsztat: Rozkoduj swoje emocje - wstęp
20:00 – Joga oczu i joga nidra
Sobota
07:00 Oddech oczyszczający umysł, medytacja, kundalini joga
09:00 Śniadanie
10:00 Czas wolny (kąpiele leśne, wędrówki górskie, spacery, czytanie książki, relaks, rozmowy, kawa, herbata, zioła)
16:30 Obiadokolacja, deser
17:30 Warsztat: rozkoduj swoje emocje – uwalnianie emocji
19:00 Joga relaksacyjna/joga nidra
Niedziela
07:00 Pranajama, czyli zdrowy oddech, medytacja, kundalini joga
09:00 Śniadanie
10:00 Krąg zamykający
11:00 Czas wolny, ewentualnie wspólny spacer, rozmowy z drzewami i dendroterapia
UWAGA:
Plan wyjazdu jest orientacyjny i może być modyfikowany na bieżąco, w zależności od sytuacji i potrzeb uczestniczek.
Inwestycja w siebie:
890 zł do 20.07.23., a po tej dacie: 990 zł.
W cenę wliczone są:
- dwa wegetariańskie posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacja) plus deser! 🙂
- noclegi
- warsztaty
- codzienne zajęcia jogi rano i wieczorem.
Maty oraz przyrządy do jogi są dostępne na miejscu.
Przedpłatę 450 zł proszę przesłać na konto:
43 1140 2004 0000 3702 7633 6532
W tytule przelewu proszę podać nazwę warsztatów.
Wydarzenie odbędzie się, jeśli zbierze się grupa 10-ciu osób.
TRANSPORT: We własnym zakresie, ale pomogę skoordynować, by osoby jadące z tych samych miast mogły przyjechać razem.
Aby się zapisać, napisz mail na adres: szlifierniaszczescia@gmail.com lub zadzwoń: 501637332. Jeśli masz jakieś pytania - napisz na w/w adres lub zadzwoń.
PROWADZĄCA:
IZABELA KOSTKA-SKWARCZYŃSKA - Certyfikowana nauczycielka jogi kundalini.
Swoją jogową podróż rozpoczęłam w 2007 roku, zakochując się w jodze od pierwszego spotkania. Ponownie zakochałam się, jeszcze głębiej, w 2019 - w kundalini jodze.
Tworzę Szlifiernię Szczęścia w magicznym miejscu – w Pasażu Róży w Łodzi, gdzie wspieram kobiety, by mogły żyć szczęśliwym i odważnym życiem, towarzysząc im w zmianie. Uczę je jak zdrowo i harmonijnie żyć. Moją misją jest inspirować kobiety, tak, aby żyły pełnią życia. Wspieram je w tworzeniu nowego sposobu myślenia, by mogły osiągnąć to, czego pragną. Pracuję z kobietami indywidualnie i prowadzę warsztaty. Podczas zajęć szukam razem z nimi miękkości, lekkości i przestrzeni w ciele i umyśle.
Jestem również certyfikowaną coachką i ukończyłam też psychologię dla coachów. Fascynuje mnie ludzkie ciało i jego nieodkryte wciąż możliwości, dlatego jestem uzdrowicielką Reiki, praktykiem Access Bars i miłośniczką Recall Healing, którego uczyłam się od Gilberta Renaud. Lubię się ruszać, spacerować, chodzić po górach, pływać i SUP-ować. Zachwyca mnie natura, uwielbiam podróże, dobrą kuchnię i gotowanie.
Zapraszam Cię do mojej przestrzeni połączonej z przestrzenią ciszy, śpiewu ptaków, harmonii z naturą, czułej obecności dla siebie i innych, gdzie doświadczasz jeszcze głębiej siebie i innych w sobie. ❤

Przewiń do góry
Zadzwoń