Warsztaty

Sobota, 04.02.23., godz. 08.00

Kochane Kobiety, oto kolejny nowy projekt - joga kundalini, którą prowadzę dla Akademia Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety, jednak zapraszam też  bardzo serdecznie Was!

Kundalini joga wykorzystuje asany, pracę z oddechem, medytacje, mantry i mudry. Zestawy praktyk/ćwiczeń, nazywają się kriyami i są to sekwencje oczyszczające ciało i umysł. 

Kundalini jest mocno osadzona w filozofii indyjskiej i opiera się na modelu anatomii energetycznej. Przez tysiące lat nauka Kundalini była ukryta i uważana za najświętszą z jog. Yogi Bhajan odsłonił ją dla świata zachodniego w 1968 roku, a ja uczyłam się od jego bezpośredniej uczennicy - Sary Lilii Siemaszkiewicz.
Zapraszam Was bardzo serdecznie do mojego nowego projektu – Kundalini jogi. Pierwsza lekcja odbyła się już w październiku. 

Na kolejne zapraszam Was w co drugą sobotę. Tym razem  04-go lutego o godz. 08.00. Będziemy pracować z ciałem na głębokim poziomie uważności na odczucia i oddech.
Na początek będą to bardzo łatwe ćwiczenia, które pozwolą na udrożnienie przepływu energii, dzięki czemu pozbędziemy się zastojów i blokad energetycznych,
Na koniec zrelaksujemy się i zeskanujemy swoje ciała.
Chciałabym, aby to był nowy cykl spotkań w Szlifierni Szczęścia i mam nadzieję, że spodoba się Wam. Mam także nadzieję, że ta propozycja bycia we własnym ciele z dużą uważnością i świadomością, będzie sprzyjała Waszemu rozwojowi, zmianom i zdrowieniu.
Zapraszam bardzo serdecznie!
Ilość miejsc ograniczona, dlatego proszę o wcześniejsze zgłoszenia.
Cena pojedynczego spotkania 30 zł, jeśli wykupisz karnet na cztery wejścia oszczędzasz 20 zł.

Kiedy: 04.02.23., godz. 08.00-09.30
Twoja inwestycja w swoje zdrowie: 30 zł.

Wpłaty można dokonać na konto:
43 1140 2004 0000 3702 7633 6532.
W tytule przelewu proszę podać nazwę warsztatów.

 
Prowadząca:
Nazywam się Izabela Kostka-Skwarczyńska i jestem certyfikowanym coachem, trenerką rozwoju osobistego, matematyczką, praktykiem Access Bars, konsultantką Kronik Akaszy, ukończłam II stopień uzdrawiania energią Reiki.
Jestem pasjonatką życia, radości i dostrzegania szczęścia w chwilach, momentach, w sobie...
Jestem założycielką i współtwórczynią Szlifierni Szczęścia oraz Akademii Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety.
Moją misją jest inspirować kobiety, tak aby żyły pełnią życia. Pomagam kobietom usunąć wszystko to, co je trzyma w miejscu, przełamywać blokady, by mogły żyć tak, jak chcą. Wspieram je w tworzeniu nowego sposobu myślenia, by mogły osiągnąć to, czego pragną.
Jestem dość żywiołową, radosną i głęboko czującą coachką, która mocno wierzy w cud życia.
Oferuję Life&Wellness Coaching, zarządzanie stresem oraz warsztaty i medytacje wzmacniające Kobiety.
Pracuję z klientami indywidualnymi, grupami oraz instytucjami.
Korzystając ze swego bogatego doświadczenia, szanuję indywidualność każdej osoby.
W pracy coachingowej pomagam innym wyjść poza ich uwarunkowania i wynieść na światło dzienne to, co mają w sobie najlepszego.
W swoich działaniach łączę coaching z uważnością, medytacją, ugruntowaniem, technikami samopoznania oraz metodami oddechowymi. Dzielę się swoimi unikalnymi rozwiązaniami pozwalającymi odnaleźć równowagę między pracą a życiem prywatnym.
Wykorzystuję również techniki relaksacyjne dla ciała i umysłu, Access Bars, Reiki, zdrowe odżywianie i jogę. Dodaję odwagi i motywacji, która daje kobietom impuls do rozpoczęcia zmiany i do wzięcia odpowiedzialności za swoje życie.
Posiadam Międzynarodowy Certyfikat Transforming Communication, jestem absolwentką UŁ Metody Wspierania Relacji Międzyludzkich – Life Coaching, ukończyłam także Psychologię dla coachów na UJ, kurs uważności i redukcji stresu Mindfullness MBSR. Uczyłam się Recall Healing od Gilberta Renaud, jestem certyfikowaną nauczycielką jogi kundalini.
Jestem zapraszana do mediów jako ekspert w temacie szczęścia (TVP3 Łódź, TV Ret-Sat, Radio Łódź).
Prywatnie – jestem matką dorosłego i samodzielnego już Janka, szczęśliwą partnerką w długoletnim związku. Kocham góry, jedzenie hinduskie, podróże dalekie i bliskie, szczególnie te samotne. Uwielbiam czytać, rozmawiać z ludźmi, rozwijać się. Spełniam swoje marzenia. Ostatnio pasjonuje mnie deska SUP i joga kundalini.
Zapraszam Cię do mojej przestrzeni połączonej z przestrzenią ciszy, śpiewu ptaków, harmonii z naturą, czułej obecności dla siebie i innych, gdzie doświadczasz jeszcze głębiej siebie i innych w sobie.
Zapraszam serdecznie. ❤

Poniedziałek, 06.02.23., godz.17.00 - spotkanie 7

💢 Kochane, z ogromną radością zapraszam Was na III edycję Akademii Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety! ❤️❤️❤️
Wprowadzam drobne zmiany i mam nadzieję, że to się Wam spodoba. 🙂
Skąd pomysł i dlaczego tak ❓
Drogie Kobiety, od kilkunastu lat doświadczam na sobie różnych technik i metod, które wspierają nasz umysł i ciało. Począwszy od Silvy, przez coaching, Mindfulness, Access Bars, ustawienia systemowe, Recall Healing, hipnozę, regresing, koherencję serca, odczyty z Kronik Akaszy, po różne rodzaje jogi, Tai Chi i Chi Kung, bieganie, pływanie, do slow joggingu. Od kilku lat zajmuję się wspieraniem kobiet w usuwaniu blokad, które trzymają je w miejscu. Robię to na warsztatach oraz pracując z nimi indywidualnie. Od jakiegoś czasu myślałam o takim działaniu, które byłoby kompleksowe, bo zauważyłam, że to ma największy sens. Ważne jest, by zadbać o wszystkie sfery i ważne jest wsparcie w trakcie tej zmiany. A zmiana nie dokonuje się po jednym warsztacie, czy spotkaniu. Zmiana to proces, podróż, która bywa ekscytująca i fantastyczna, a z drugiej strony trudna, mozolna i może być w niektórych momentach zniechęcająca.
❤️ Dlatego potrzebujemy wsparcia – takiego na dłuższy dystans czasowy. 👩‍❤️‍👩 Potrzebujemy też przepracować pewne rzeczy w samotności, jednak wiedząc o tym, że w razie czego, zawsze możemy liczyć na pomoc. My kobiety, od wieków spotykałyśmy się w różnych kręgach, by wspólnie przebywać ze sobą. Wspomagałyśmy się wzajemnie i wciąż tego potrzebujemy! Obecnie, żyjemy w takich czasach, w których kobiety coraz więcej pracują i chcą coraz więcej zarabiać, coraz lepiej wyglądać, mieć piękne mieszkania, domy, samochody i do tego jeszcze jakieś fascynujące hobby i nie mamy czasu dla siebie. Nie mamy czasu, by zastanowić się: „czego ja tak naprawdę pragnę, co jest dla mnie ważne, co chcę robić, o czym marzę, za czym tęskni moje serce?” ❤️ Tracimy energię na różne działania, które nie przynoszą nam satysfakcji. 😔 Oddalamy się od samych siebie. Przeżywamy kryzysy, popadamy w stany depresyjne, brakuje nam poczucia sensu. Dlatego Akademia odpowiada na te bolączki i jest drogą powrotu do zdrowia ciała fizycznego i ducha. To spotkania kobiet, które mają podobne problemy i cele. To spotkania, które nie tylko wspierają się wzajemnie, ale również odzyskują odwagę korzystania z Mocy, która jest wewnątrz każdej z nas!🔥
👩‍❤️‍👩 Dlatego postanowiłam stworzyć taki program, który będzie jednocześnie działał na ciało, umysł i na ducha. Pracujemy także z podświadomością, by zmieniać zapisane w dzieciństwie i nie tylko, schematy, burzyć stare i niekorzystne przekonania i budować nowe systemy myślenia.
💢 Akademia Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety będzie składała się z kilku elementów:
1. Dwa razy w miesiącu spotykamy się na żywo lub na platformie Internetowej (dla uczestniczek spoza Łodzi) na warsztacie o konkretnym temacie. Po dwóch wcześniejszych edycjach doszłam do wniosku, że częstsze i krótsze spotkania dają lepsze rezultaty. 🙂
2. Raz w tygodniu, spotykamy się na żywo lub na platformie Internetowej, by ćwiczyć swoje ciało. Będą to zajęcia z jogi uważności i jogi energetycznej. Będą to bardzo łatwe ćwiczenia, które pozwolą na udrożnienie przepływu energii przez stawy, dzięki czemu pozbędziemy się zastojów i blokad energetycznych, bólu i ograniczeń ruchomości stawów, rozluźnią one również napięcia w karku i szyi.
Ćwiczenia te zapobiegają również stanom depresyjnym. Co drugi tydzień zaproponuję Wam slow jogging. UWAGA: kobiety, które nie cierpią biegania, kochały slow jogging! 😄 Dla uczestniczek z on-line - może też być Tai Chi.
3. Mamy zamkniętą grupę wsparcia na facebooku, która będzie naszą świętą przestrzenią do dzielenia się swoimi odczuciami, doświadczeniami i gdzie będą pojawiały się wyzwania. Można też zadawać tu pytania i komentować. ✍️
4. Raz w tygodniu wysyłam na maila medytację prowadzoną, tematycznie związaną z tym, czym akurat w danym miesiącu zajmujemy się, po to, by działać również na podświadomość i szybciej osiągać zamierzone rezultaty poprzez zmianę tzw. mindsetu.
5. Dla kobiet biorących udział w warsztatach stacjonarnych proponuję dwa wyjazdy weekendowe – integracyjny na początku programu i podsumowujący- pozwalający świętować i celebrować nowe życie, na końcu. Wiem, że są one bardzo ważne, tzn. pozwalają na dużo lepsze poznanie się w grupie oraz przeglądanie się w drugiej osobie, dlatego w miarę możliwości zachęcam również Kobiety z grupy online do wzięcia udziału w wyjazdach. I zdaję sobie sprawę, że być może nie wszystkie z Was, będą mogły wziąć w nim udział, jednak może chociaż część osób skorzysta.
6. Dostaniesz swój indywidualny zeszyt ćwiczeń, w którym będziesz zapisywać swoje odczucia, przemyślenia, wnioski, dzięki czemu będziesz mogła obserwować swój rozwój i zmiany zachodzące w Tobie.
💢 Ten program jest dla Ciebie, jeśli:
👉 czujesz brak energii z jakiegoś powodu,
👉 zmuszasz się do pracy, bo nie widzisz w tym sensu lub czujesz się wypalona i zastanawiasz się czy na pewno wykonujesz pracę, do której zostałaś stworzona?
👉 Twoje ciało jest zaśmiecone zalegającymi w nim trudnymi w przeżywaniu, często nazywanymi negatywnymi (choć takie nie są), emocjami, myślami, które ściągają Cię w dół, zamiast wspierać
👉 czujesz, że chciałabyś coś z tym wszystkim, o czym było powyżej, zrobić, jednak wciąż odkładasz to na wieczne jutro
👉 w głębi duszy chcesz doświadczać radości życia, witalności, poczucia, że masz dużo energii i że Twoje życie ma sens!
Tematy naszych spotkań warsztatowych i pracy własnej:
1. Wybaczanie jako uzdrawiająca moc. Uwalnianie energii. x 2
2. Sprzątanie w domu i w sobie – oczyszczanie się z emocji. x 2
3. Zdrowe jedzenie. Oczyszczanie ciała jako świątyni ducha. x 2
4. Obserwacja głosu, czyli uważność na swoje emocje. x 2
5. Akceptacja siebie. x 2
6. Akceptacja sytuacji. x 2
7. Asertywność - czym jest a czym nie jest. x 2
8. Spełnianie marzeń, czyli siła wizualizacji i naszych wibracji. x 2
9. Wdzięczność jako wzmocnienie ciała i ducha oraz najlepsza metoda na odczuwanie szczęścia i obfitości. x 2
‼️Pierwsze spotkanie: 10.10.22., godz. 18.30
on-line: 11.10.22., godz 18.30.
Czas trwania 1,5 h
kolejne spotkania co dwa tygodnie.
Inwestycja w swoją szczęśliwą przyszłość to: 250 zł m-c, przy wpłacie za całość 220/m-c, wpłacając do 16-go września otrzymujesz 10% rabatu, czyli za całość płacisz 1782 zł
Wpłaty można dokonać na konto:
43 1140 2004 0000 3702 7633 6532.
W tytule przelewu prosimy podać nazwę warsztatów.
Zapisy: szlifierniaszczescia@gmail.com,
www.szlifierniaszczescia.pl lub Messengerowo.
Wpłata na konto gwarantuje miejsce w Akademii Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety.
Zajęcia odbędą się, jeśli zbierze się grupa minimum 10 - ciu kobiet.
Zapraszam Cię serdecznie do podróży życia 💖
💢 W czasie warsztatów skupimy się na części praktycznej i wsparciu grupy, będziemy dzielić się doświadczeniami i wykonywać różne zadania. To wszystko po to, by później każda uczestniczka mogła kontynuować pracę samodzielnie lub przy ewentualnej pomocy zamkniętej grupy facebookowej.
Przez cały czas trwania programu będziemy wzmacniać swoją mentalną i fizyczną energię witalną. Będziemy poznawać różne techniki i metody wpływania ciałem na umysł i umysłem na ciało. Również poprzez ruch i kontakt z naturą będziemy poprawiać swoją kreatywność, by móc jeszcze lepiej i pełniej tworzyć swoje nowe, bardziej szczęśliwe i spełnione życie. Będę zachęcać Cię do kontaktu z naturą, który dodatkowo będzie zmniejszał stres zgromadzony w Twoim ciele i zwiększał Twoją odporność i uważność.
Bądź z nami, jeśli chcesz odzyskać:
🍀 energię życiową lub ją zwiększyć
🍀 klarowność i poczucie sensu
🍀 wiarę w siebie i pewność siebie
🍀 radość z tego co robisz na co dzień
dołącz do programu.
❤️ Przekonaj się jak to jest zacząć żyć z lekkością w ciele i w duszy!
Zapraszam Cię bardzo serdecznie do wspierającej społeczności kobiet, byś mogła w czułości przejść przez zmiany.
Zapraszam Cię do przestrzeni harmonii, spokoju, czułej obecności, gdzie doświadczysz jeszcze głębiej siebie i innych w sobie.

💗🍀

Czwartek, 09.02.23., godz. 18.00

Początek roku, to czas  przemyśleń, nowych planów, postanowień. Dobrze jest w tym czasie zatrzymać się na chwilę i wsłuchać we własne serce, we własne tęsknoty, pragnienia, marzenia... Pobyć ze sobą w uważności i czułości dla siebie. Może warto byłoby poprzez inne niż dotychczas zachowania,  zwrócić uwagę na te części siebie, które do tej pory były uśpione... Zachęcam Cię do twórczego działania! Do działania z Przestrzeni Serca! Do tego byś zauważyła/ł to co być może było do tej pory zakryte przed Tobą... Dlatego jeśli to czytasz, to już jest pierwszy znak i jeśli to przemawia do Ciebie i szukasz wyjątkowego sposobu na to, by spędzić koniec roku, to zapraszam Cię na warsztat: Malowanie z Przestrzeni Serca - Mandale. Możesz ten warsztat dedykować sobie lub komuś. Tak naprawdę, będzie podwójna korzyść - podarujesz sobie czas w ten wyjątkowy, kończący rok wieczór i stworzysz jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny prezent, którym możesz obdarować siebie, a być może - kogoś Ci bliskiego. Warsztat Malowania z przestrzeni serca to czas, w którym uwolnisz i przelejesz na płótno to, co jest głęboko w Tobie. Jeśli to czytasz, to znaczy, że ta wiadomość jest dla Ciebie. 🙂 Malowanie z przestrzeni serca to cudowny czas połączenia się z tym, co jest głęboko w Tobie. To wsłuchiwanie się w to, co w danej chwili jest dla Ciebie ważne i przelewanie tego na płótno. Być może już nie raz to czułaś/eś, ale nie miałaś/eś okazji spróbować jak to jest, bo nie było pod ręką farb, pędzli, płótna...
Zapraszam Cię zatem do Szlifierni Szczęścia, gdzie to wszystko będzie czekało na Ciebie przygotowane. 🙂 Zapraszam do tego, byś podarowała/ł sobie niezwykły prezent w postaci swoistej podróży wgłąb siebie, bycia ze sobą w inny niż zazwyczaj sposób. Gorąco zachęcam do tego, bo to niesamowita przygoda!
W tym doświadczeniu zmierzysz się również z pracą nad Twoją uwagą, by być prawdziwie w tu i teraz. Przekonasz się też jak malowanie mandali wspaniale odpręża Cię i relaksuje, odsuwając wszelkie myśli na bok. Poza tym pobudzisz także swoją kreatywność. A kiedy będziesz podziwiać swoją już gotową i obłędnie piękną mandalę, poczujesz spokój, równowagę i harmonię. ❤ Gorąco zachęcam Cię do tego eksperymentu.
Kiedy znajdziesz się w Polu Serca, poczujesz co do Ciebie przemawia, co Cię porusza i jest dla Ciebie ważne. Przekonaj się jakie to proste i ile daje przyjemności! Zobacz siebie, uwolnij się od wszelkich ograniczeń i popłyń dalej. Otwórz siebie, swoją przestrzeń do kreacji i zacznij tworzyć bez skrępowania! Odkryj to, co było i jest w Twoim Sercu. Dzięki temu powstanie najczystsza forma - Twój wspaniały obraz, obraz prawdziwego JA
Jak będzie wyglądał warsztat:
- wprowadzenie w Przestrzeń Serca
- utrzymywanie stanu "bycia" w Polu Serca
- omówienie technik malowania
- malowania na płótnie
UWAGA:
Przynieś ze sobą ubranie, którego nie będzie Ci szkoda zachlapać farbą
My gwarantujemy blejtramy, farby, pędzle i inne akcesoria potrzebne do tworzenia.
Zapraszamy bardzo serdecznie!
Kiedy:
09.02.2023 (czwartek) godz.18.00 - 20.30
Czas trwania: 2,5 h
Gdzie: Szlifiernia Szczęścia, Piotrkowska 3,
domofon 18
Zgłoszenia:
szlifierniaszczescia@gmail.com lub: https://szlifierniaszczescia.pl/warsztaty/
Cena: 129 zł
Przedpłatę 40 zł proszę przesyłać na konto:
43 1140 2004 0000 3702 7633 6532
W tytule przelewu proszę podać nazwę warsztatów.
Wydarzenie odbędzie się, jeśli zbierze się grupa 6-ciu osób.
Jeśli masz jakieś pytania - napisz na w/w adres lub zadzwoń: 501 637 332
Prowadząca:
Nazywam się Izabela Kostka-Skwarczyńska i jestem certyfikowanym coachem, trenerką rozwoju osobistego, matematyczką, praktykiem Access Bars, konsultantką Kronik Akaszy, ukończłam II stopień uzdrawiania energią Reiki.
Jestem pasjonatką życia, radości i dostrzegania szczęścia w chwilach, momentach, w sobie...
Jestem założycielką i współtwórczynią Szlifierni Szczęścia oraz Akademii Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety.
Moją misją jest inspirować kobiety, tak aby żyły pełnią życia. Pomagam kobietom usunąć wszystko to, co je trzyma w miejscu, przełamywać blokady, by mogły żyć tak, jak chcą. Wspieram je w tworzeniu nowego sposobu myślenia, by mogły osiągnąć to, czego pragną. Wspomagam zapracowane kobiety, by mogły odzyskać równowagę psychofizyczną i czuć szczęście każdego dnia.
Jestem dość żywiołową, radosną i głęboko czującą coachką, która mocno wierzy w cud życia.
Oferuję Life&Wellness Coaching, zarządzanie stresem oraz warsztaty i medytacje wzmacniające Kobiety.
Pracuję z klientami indywidualnymi, grupami oraz instytucjami.
Korzystając ze swego bogatego doświadczenia, szanuję indywidualność każdej osoby.
W pracy coachingowej pomagam innym wyjść poza ich uwarunkowania, czyli wciąż poszerzać tzw. strefę komfortu i wynieść na światło dzienne to, co mają w sobie najlepszego.
W swoich działaniach łączę coaching z uważnością, medytacją, ugruntowaniem, technikami samopoznania oraz metodami oddechowymi. Dzielę się swoimi unikalnymi rozwiązaniami pozwalającymi odnaleźć równowagę między pracą a życiem prywatnym.
Wykorzystuję również techniki relaksacyjne dla ciała i umysłu, Access Bars, Reiki, zdrowe odżywianie i jogę. Dodaję odwagi i motywacji, która daje kobietom impuls do rozpoczęcia zmiany i do wzięcia odpowiedzialności za swoje życie.
Posiadam Międzynarodowy Certyfikat Transforming Communication, jestem absolwentką UŁ Metody Wspierania Relacji Międzyludzkich – Life Coaching, ukończyłam także Psychologię dla coachów na UJ, kurs uważności i redukcji stresu Mindfullness MBSR. Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi kundalini.
Uczyłam się Recall Healing od Gilberta Renaud, Jestem zapraszana do mediów jako ekspert w temacie szczęścia (TVP3 Łódź, TV Ret-Sat, Radio Łódź, Studenckiego Radia Żak).
Prywatnie – jestem matką dorosłego i samodzielnego już Janka, szczęśliwą partnerką w długoletnim związku. Kocham góry, jedzenie hinduskie, podróże dalekie i bliskie, szczególnie te samotne. Uwielbiam czytać, rozmawiać z ludźmi, rozwijać się. Spełniam swoje marzenia. Ostatnio pasjonuje mnie deska SUP i joga kundalini.
Zapraszam Cię do mojej przestrzeni połączonej z przestrzenią ciszy, śpiewu ptaków, harmonii z naturą, czułej obecności dla siebie i innych, gdzie doświadczasz jeszcze głębiej siebie i innych w sobie.
Zapraszam Cię serdecznie!

💗🍀

Sobota, 11.02.23., godz. 10.00

W lutym jest ten szczególny dzień, w którym króluje kolor czerwony, a wszechobecne serduszka, bombonierki, kwiaty i kartki jednych wprawiają w zachwyt, a innych denerwują. Jednak ten dzień może też przypominać o tym, jak ważna jest miłość do siebie.❤️
Walentynki, czy Ci się to podoba czy nie, są świętem, które tak mocno wpisało się w naszą rzeczywistość, że naprawdę trudno go nie zauważyć. Dlatego może warto byłoby w tym roku wykorzystać tę okazję do zrobienia czegoś dla siebie?
Zrobienia sobie wspaniałego prezentu?
Co raz częściej mówi się o tym, że najważniejszym dobrem jest czas, więc może podarujesz sobie czas tylko dla siebie i rozkochasz się w sobie na nowo?
Jest to bardzo dobry czas, by zastanowić się nad tym, jaka jest Twoja relacja z samą sobą? Czy Ty potrafisz prawdziwie kochać siebie? Miłością bezwarunkową?
Czy jesteś dla siebie
❤️ wspierająca
❤️ czuła
❤️ łagodna
❤️ wyrozumiała
❤️ wspaniałomyślna
❤️ po prostu przyjacielska?
Jeśli zastanawiasz się nad tym czy tak jest, to zapraszam Cię na warsztat, w czasie którego przeanalizujesz jaka jest Twoja relacja z samą sobą i odkryjesz lub pogłębisz swoją miłość do siebie.
Dlaczego tak ważna jest miłość do siebie?
- Bo przede wszystkim jest jednym z podstawowych elementów szczęśliwego życia. I dlatego jest to tak bardzo ważny temat.
To, jak traktujesz siebie każdego dnia, ma ogromny wpływ na to, jak się czujesz ze sobą i na to, jak odbierają Ciebie inni.
💚 Niektórzy uważają nawet, że jeśli pokochasz prawdziwie siebie, to nieważne z kim się zwiążesz - bo zawsze będziesz szczęśliwa.
💚 Dlatego zapraszam Cię do zakochania się w sobie!
Jak to zrobić? – Tego dowiesz się właśnie na warsztacie: "Rozkochaj się w sobie od nowa."
CZĘŚĆ I:
Będziemy mówić o tym jak:
❤️ lepiej postępować wobec samej siebie
❤️ akceptować siebie
❤️ dbać o siebie każdego dnia, zarówno o swoje piękno wewnętrzne jak i zewnętrzne
❤️ dokochać swoje wewnętrzne dziecko
❤️ pracować z lustrem
❤️ zakochać się w sobie i kochać siebie do końca życia.
 
CZĘŚĆ II:
W trakcie drugiej części będziesz uczyć się:
💚 jeszcze lepiej zauważać siebie, swoje potrzeby i emocje
💚 akceptować swoje niedoskonałości
💚uciszać krytyka wewnętrznego
💚 dokochać siebie
💚 tworzyć swoją nową, prawdziwą historię, pozbywając się jednocześnie tej, która jest zapisana w Twojej głowie
💚 jak kreować rzeczywistość, która odżywia Ciebie.
Zapraszam serdecznie po nowe metody i techniki, które naprawdę zmieniają życie! 💚
Pomogę Ci odkryć na nowo poczucie bycia piękną i kochaną każdego dnia!
Bo jesteś kochana i szczęśliwa każdego dnia, kiedy wybierasz życie w zgodzie ze sobą!
❤️ Życie, w którym jesteś ważna dla siebie.
❤️ Życie, w którym liczy się to, co czujesz.
❤️ Życie, w którym liczy się to co robisz.
❤️ Życie, w którym liczy się to z kim przebywasz.
❤️ Życie, w którym pięknie wyglądasz sama dla siebie.
❤️ Życie, w którym to Ty wybierasz i przede wszystkim, wspierasz sama siebie.
Kiedy: 11.02.23., godz.10.00 - 17.00
Czas trwania: 7 godzin
Gdzie: Szlifiernia Szczęścia, Piotrkowska 3, domofon 18
Inwestycja w siebie: 320 zł
W cenę wliczony jest poczęstunek, kawa, herbata, przekąski oraz ciepłe danie.
Dla każdej uczestniczki prezent w postaci perfum z olejkiem terapeutycznym uwalniającym emocje. Perfumy zrobione są z wysokiej klasy naturalnych olejków doTERRA.
Wpłaty można dokonać na konto:
43 1140 2004 0000 3702 7633 6532
W tytule przelewu prosimy podać nazwę warsztatów.
Bądź z nami jeśli chcesz wiedzieć jak dbać i pielęgnować siebie i swoje emocje. Jak każdego dnia rozkochiwać się w sobie na nowo.
Samoakceptacja, miłość do siebie i zadbane ciało oraz wygląd świadczą o zdrowiu psychicznym. Pozwala to na bycie spełnioną i szczęśliwą.
A kiedy kobieta jest spełniona i szczęśliwa korzysta na tym całe jej otoczenie. 💚 Wtedy możesz rozsyłać wirusa miłości w świat! ❤️
Zapisy: szlifierniaszczescia@gmail.com lub: szlifierniaszczescia.pl/warsztaty/
Zapraszam gorąco! 💚
Prowadząca:
Nazywam się Izabela Kostka-Skwarczyńska i jestem certyfikowanym coachem, trenerką rozwoju osobistego, matematyczką, praktykiem Access Bars, konsultantką Kronik Akaszy, ukończłam II stopień uzdrawiania energią Reiki.
Jestem pasjonatką życia, radości i dostrzegania szczęścia w chwilach, momentach, w sobie...
Jestem założycielką i współtwórczynią Szlifierni Szczęścia oraz Akademii Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety.
Moją misją jest inspirować kobiety, tak aby żyły pełnią życia. Pomagam kobietom usunąć wszystko to, co je trzyma w miejscu, przełamywać blokady, by mogły żyć tak, jak chcą. Wspieram je w tworzeniu nowego sposobu myślenia, by mogły osiągnąć to, czego pragną. Wspomagam zapracowane kobiety, by mogły odzyskać równowagę psychofizyczną i czuć szczęście każdego dnia.
Jestem dość żywiołową, radosną i głęboko czującą coachką, która mocno wierzy w cud życia.
Oferuję Life&Wellness Coaching, zarządzanie stresem oraz warsztaty i medytacje wzmacniające Kobiety.
Pracuję z klientami indywidualnymi, grupami oraz instytucjami.
Korzystając ze swego bogatego doświadczenia, szanuję indywidualność każdej osoby.
W pracy coachingowej pomagam innym wyjść poza ich uwarunkowania, czyli wciąż poszerzać tzw. strefę komfortu i wynieść na światło dzienne to, co mają w sobie najlepszego.
W swoich działaniach łączę coaching z uważnością, medytacją, ugruntowaniem, technikami samopoznania oraz metodami oddechowymi. Dzielę się swoimi unikalnymi rozwiązaniami pozwalającymi odnaleźć równowagę między pracą a życiem prywatnym.
Wykorzystuję również techniki relaksacyjne dla ciała i umysłu, Access Bars, Reiki, zdrowe odżywianie i jogę. Dodaję odwagi i motywacji, która daje kobietom impuls do rozpoczęcia zmiany i do wzięcia odpowiedzialności za swoje życie.
Posiadam Międzynarodowy Certyfikat Transforming Communication, jestem absolwentką UŁ Metody Wspierania Relacji Międzyludzkich – Life Coaching, ukończyłam także Psychologię dla coachów na UJ, kurs uważności i redukcji stresu Mindfullness MBSR. Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi kundalini.
Uczyłam się Recall Healing od Gilberta Renaud, Jestem zapraszana do mediów jako ekspert w temacie szczęścia (TVP3 Łódź, TV Ret-Sat, Radio Łódź, Studenckiego Radia Żak).
Prywatnie – jestem matką dorosłego i samodzielnego już Janka, szczęśliwą partnerką w długoletnim związku. Kocham góry, jedzenie hinduskie, podróże dalekie i bliskie, szczególnie te samotne. Uwielbiam czytać, rozmawiać z ludźmi, rozwijać się. Spełniam swoje marzenia. Ostatnio pasjonuje mnie deska SUP i joga kundalini.
Zapraszam Cię do mojej przestrzeni połączonej z przestrzenią ciszy, śpiewu ptaków, harmonii z naturą, czułej obecności dla siebie i innych, gdzie doświadczasz jeszcze głębiej siebie i innych w sobie.
Zapraszam Cię serdecznie! ❤️

❤

Piątek -Niedziela, 17-19.03.23.

Zapraszam Cię na wyjątkowy kobiecy wyjazd, podczas którego zajrzysz w głąb siebie i poszukasz harmonii i równowagi w swoim ciele. Z łagodnością i uważnością poprowadzę Cię przez tę podróż, bo jestem specjalistką od balansowania i poszukiwania harmonii w swoim życiu. Nieustannie obserwuję jak to jest u mnie, kiedy momenty spokoju i harmonii przeplatają się z tymi bardziej chwiejnymi. Co wtedy robię? - Tego właśnie nauczę Cię w czasie tego weekendu. 🙂
Będzie to czas wypełniony jogą i tą bardziej energetyczną i tą wyciszającą, pracą z emocjami, oczyszczającym oddechem, tańcem intuicyjnym, relaksem, automasażami i masażami twarzy, rozmowami, spacerami, kąpielami leśnymi, chwilami z książką, przy dobrej aromatycznej herbacie lub ziołach, rozmowami w uważności i czułości.
Dołącz do nas i spędź odprężający weekend, w otoczeniu kojącej natury, lasów, rzek, strumyków i łąk. W pobliżu znajdziesz też starodrzewie w otoczeniu błogiej ciszy.

Wszystko to jest dostępne i Ty sama zdecydujesz jak spędzisz ten czas. 

KIEDY:
17-19.03.2023.

DLA KOGO:
Dla każdej kobiety, niezależnie od poziomu zaawansowania w jodze.
Jeśli to Twoje pierwsze spotkanie z jogą - czuj się zaproszona! 🙂
Jeśli praktykujesz już długo - również zapraszam. W różnorodności zajęć z pewnością znajdziesz coś, co Cię zainteresuje.

GDZIE:
Kuziówek ok. 70 km od Łodzi

CO MAMY W PLANIE:

Piątek
16:00 – Przyjazd, zakwaterowanie
17:00 – Krąg powitalny
18:00 – Obiadokolacja
19:00 – Warsztat: Rozkoduj swoje emocje - wstęp
20:00 - Joga Nidra

Sobota
07:00 Oddech oczyszczający umysł, medytacja, kundalini joga
09:00 Śniadanie
10:00 Czas wolny (kąpiele leśne, spacery, czytanie książki, rozmowy, kawa, herbata, zioła)
14:00 Obiad
15:30 Taniec intuicyjny
16:00 Warsztat: rozkoduj swoje emocje – uwalnianie emocji
18:00 Kolacja
19:00 Masaże i automasaże twarzy
20:00 Joga relaksacyjna/joga nidra

Niedziela
07:00 Oddech oczyszczający umysł, medytacja, kundalini joga
09:00 Śniadanie
10:00 Taniec intuicyjny
11:00 Krąg zamykający
11:30 Odpoczynek, wspólny spacer, rozmowy z drzewami i dendroterapia
13:00 obiad

UWAGA:
Plan wyjazdu jest orientacyjny i może być modyfikowany na bieżąco, w zależności od sytuacji i potrzeb uczestniczek.

Cena:
990 zł
W cenę wliczone są trzy wegetariańskie posiłki dziennie (wszystkie posiłki są ciepłe – rano – owsianka/jaglanka +bufet szwedzki, obiad z deserem, kolacja na ciepło +bufet szwedzki) noclegi oraz wszystkie warsztaty i codzienne zajęcia jogi.
Maty oraz przyrządy do jogi są dostępne na miejscu.

Przedpłatę 500 zł proszę przesłać na konto:
43 1140 2004 0000 3702 7633 6532
W tytule przelewu proszę podać nazwę warsztatów.
Wydarzenie odbędzie się, jeśli zbierze się grupa 10-ciu osób.

TRANSPORT: We własnym zakresie, ale pomogę skoordynować, by osoby jadące z tych samych miast mogły przyjechać razem.

Aby się zapisać, napisz mail na adres: szlifierniaszczescia@gmail.com lub zadzwoń: 501637332. Jeśli masz jakieś pytania - napisz na w/w adres lub zadzwoń.


PROWADZĄCA:
IZABELA KOSTKA-SKWARCZYŃSKA - Certyfikowana nauczycielka jogi kundalini.
Swoją jogową podróż rozpoczęłam w 2007 roku, zakochując się w jodze od pierwszego spotkania. Ponownie zakochałam się, jeszcze głębiej, w 2019 - w kundalini jodze.
Tworzę Szlifiernię Szczęścia w magicznym miejscu – w Pasażu Róży w Łodzi, gdzie wspieram kobiety, by mogły żyć szczęśliwym i odważnym życiem, towarzysząc im w zmianie. Uczę je jak zdrowo i harmonijnie żyć. Moją misją jest inspirować kobiety, tak, aby żyły pełnią życia. Wspieram je w tworzeniu nowego sposobu myślenia, by mogły osiągnąć to, czego pragną. Pracuję z kobietami indywidualnie i prowadzę warsztaty. Podczas zajęć szukam razem z nimi miękkości, lekkości i przestrzeni w ciele i umyśle.
Jestem również certyfikowaną coachką i ukończyłam też psychologię dla coachów. Fascynuje mnie ludzkie ciało i jego nieodkryte wciąż możliwości, dlatego jestem uzdrowicielką Reiki, praktykiem Access Bars i miłośniczką Recall Healing, którego uczyłam się od Gilberta Renaud. Lubię się ruszać, spacerować, chodzić po górach, pływać i SUP-ować. Zachwyca mnie natura, uwielbiam podróże, dobrą kuchnię i gotowanie.
Zapraszam Cię do mojej przestrzeni połączonej z przestrzenią ciszy, śpiewu ptaków, harmonii z naturą, czułej obecności dla siebie i innych, gdzie doświadczasz jeszcze głębiej siebie i innych w sobie. <3

💗🍀

Przewiń do góry
Zadzwoń